Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Górnik Zabrze? W czwartek zakończą się zmagania w ramach 1/32 finału Pucharu Polski. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Ruchu Chorzów z Górnikiem Zabrze i najpewniej wielu kibiców polskiej piłki zechce obejrzeć owe starcie. W poniższym tekście znajdziesz informacje o transmisji tego meczu, jego terminie, oraz streamach online. Zapraszam do sprawdzenia.

Potyczka chorzowskiego Ruchu z ekipą Górnika Zabrze będzie jedną z czterech, czwartkowych gier w Fortuna Pucharze Polski. Owe starcie zostanie pokazane w telewizji Polsat, a zobaczyć je możecie za pomocą serwisu Polsat Box Go! Jak zdobyć do niego dostęp?

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, w jaki sposób uzyskać dostęp do transmisji w Polsat Box Go, to warto byś wiedział, kiedy odbędzie się owe starcie. Mianowicie potyczka ta będzie ostatnią, czwartkową w Pucharze Polski i zaplanowano ją na godzinę 20:30. Warto więc urozmaicić sobie wieczór, legalną transmisją z omawianych zawodów!

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze: transmisja i stream online za darmo

Korzystając z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, otrzymasz miesięczny pakiet do Polsat Box Go, który jest legalnym serwisem oferującym transmisje online z meczów Pucharu Polski, a więc także z potyczki Ruchu z Gónikiem! Jeśli masz ochotę sprawdzić, gdzie znajdziesz inne streamy online z najciekawszych spotkań piłkarskich, to zerknij, którzy bukmacherzy oferują możliwość ich obejrzenia za darmo!

Gdzie oglądać Ruch – Górnik?

Pakiet Polsat Box Go to znakomita oferta dla osób, lubiących oglądać najciekawsze spotkania piłkarskie w przeróżnych miejscach! Owy serwis oferuje bowiem wiele możliwości obejrzenia transmisji – do tych zaliczają się streamy online na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także transmisje na komputerze, czy laptopie, czy wreszcie na telewizorze z funkcją SMART! Jak więc widzisz, Polsat Box Go ma cały szereg możliwości oglądania meczów Pucharu Polski i nie tylko!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze