Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Chojniczanka? O tym piszemy w poniższym artykule. W poniedziałek na zapleczu Ekstraklasy rozegrane zostaną aż trzy spotkania, a ostatnim będzie właśnie starcie Ruchu. Na papierze to gospodarze są tutaj faworytami, ale czy uda się im zgarnąć komplet punktów?

Ruch Chorzów – Chojniczanka, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Chojniczanka za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z platformy bez żadnych opłat przez 30 dni. Jak zdobyć taki voucher?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Przy okazji zobacz, jakie są ciekawe promocje bukmacherskie, z których możesz skorzystać i grając z nimi zwiększ emocje z oglądania!

Ruch Chorzów – Chojniczanka, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Ruch Chorzów – Chojniczanka? O tym pisaliśmy wyżej, gdzie pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz korzystać z Polsat Box Go za darmo przez aż 30 dni. Na pewno warto będzie obejrzeć starcie Ruchu z Chojniczanką, bo zapowiada się, że będziemy świadkami dość wyrównanego spotkania. Obie drużyny mają sporo do udowodnienia, bo nie wygrały jeszcze żadnego spotkania w pierwszej lidze w tym sezonie!

Ruch Chorzów – Chojniczanka, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu i w Polsat Box Go. Mecz Ruch – Chojniczanka zostanie pokazany w Polsat Box Go. Jak chcesz obejrzeć to spotkanie na telewizorze, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Polsat posiada swoją aplikację na TV, więc wystarczy ją pobrać i w niej zalogować się na swoje konto.

Ruch Chorzów – Chojniczanka, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Ruch Chorzów – Chojniczanka? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Ruch Chorzów – Chojniczanka, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Ruch Chorzów – Chojniczanka możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Ruch to faworyt, ale Chojniczanka na pewno może powalczyć o komplet punktów i sprawić tutaj niespodziankę.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 5 października 2022 15:15.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze