Legalni bukmacherzy coraz częściej proponują swoim klientom w ramach oferty alternatywy dla obstawiania meczów sportowych. Nie inaczej jest w przypadku działu rozgrywki w Betfan, dlatego przybliżę Wam co warto obstawiać. Dowiecie się również, w jaki sposób zgarnąć bonus u tego bukmachera. 

Zgarnij bonus u legalnego bukmachera Betfan

Zapewne część osób zastanawia się, co warto obstawić w ramach rozrywki u legalnego bukmachera Betfan. W końcu czasem dobrze znaleźć odskocznie i alternatywę dla standardowego obstawiania meczów sportowych. Tym razem przybliżę więc ofertę w tej firmie na dział rozrywki, a jest o czym mówić, gdyż bukmacher dał klientom wiele możliwości. Mowa m.in. o zakładach na to, gdzie będzie Iga Światek w 2021 roku. 

betfan oferta dodatkowa

Bukmacher wystawił zakłady na to, czy Polka przyszły rok skończy w TOP 10 rankingu WTA. Kurs na tak i nie wynosi po 1.85, więc można powiedzieć, że szanse są wyrównane. Oprócz tego można też obstawić, czy polsko-czeski film “Śniegu już nigdy nie będzie” zostanie nominowany do Oscara 2021 w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Tutaj już kurs na tak, to 1.70.

Ciekawie wygląda też propozycja na to, kto zostanie sportowcem roku w plebiscycie Przeglądu Sportowego. To ostatnio gorący temat w naszym kraju, więc nic dziwnego, że można stawiać na Lewandowskiego, Świątek, czy Błachowicza. Bukmacher postarał się o naprawdę dużą ofertę, więc jest co obstawiać z rozrywki w Betfan. 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Legalny bukmacher ma też ofertę bonusową dla nowych graczy, która jest do zgarnięcia z kodem promocyjnym 3100PLN. Dzięki niemu otrzymacie:
3000 złotych bonusu od depozytu

  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 14 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze