Rozpoczynamy jedne z najbardziej lubianych zawodów w całym kalendarzu PDC. Mistrzostwa Świata Narodów to turniej otwierający sporą serię zawodów pod koniec roku w darterskim kalendarzu zmagań. W turnieju weźmie udział 32. drużyny z całego świata, które wystosowały po dwóch swoich zawodników, którzy będą brali udział w zmaganiach w deblu oraz w późniejszych fazach w grze pojedynczej. Polska rozpoczyna od pierwszego dnia w zestawieniu Krzysztof Ratajski oraz Krzysztof Kciuk. Jak pójdzie Polakom? Sprawdźcie, co gramy na 1/16 finału! 

Odbierz bonus powitalny do 1554 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska vs Czechy

09.09.2021 r. – 19:40

Kupon na zmagania World Cup of Darts zagracie z oferty Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, skorzystajcie z kodów promocyjnych od Zagranie, aby móc grać razem z nami! My zaczynamy od bardzo ciekawego starcia z udziałem naszych reprezentantów. W poprzednim roku nie udało im się przejść drugiej rundy, gdzie przegrali z Australijczykami, którzy w obecnym roku występują w takiej samej obsadzie. Polacy także nie zmienili swojego duetu i ponownie pojawią się w zestawieniu Krzysztof Ratajski oraz Krzysztof Kciuk. Obaj panowie postarają się sprostać rywalom z Czech, którzy także toczą wyrównaną rywalizację w turniejach o randze PDC. Postaci Krzysztofa Ratajskiego nie trzeba przedstawiać. Jest to zawodnik z czołówki rankingowej światowego darta. To właśnie na nim będzie spoczywać największa odpowiedzialność, jeżeli chodzi o rywalizację naszych zawodników. Pierwsza runda opiera się na grze deblowej, czyli naprzemiennym podchodzeniu do tarczy i oddawaniu swoich rzutów. Kolejność może być dowolna i to sami zawodnicy decydują o rozpoczynaniu legów w swojej drużynie. Druga runda to oddzielne spotkania 1 vs 1, a jeżeli wynik jest remisowy, to ponownie wracamy do rywalizacji deblowej.

Zarejestruj się w Superbet! Grając kupon z darta, skorzystaj z bonusów na start! 

Polska po raz kolejny będzie reprezentowana przez dwóch Krzysztofów. The Polish Eagle jest zdecydowanym liderem zespołu i na nim oparta jest największa nadzieja na odskakiwanie wynikiem od rywali. Bardzo chciałbym, aby spotkanie było dla nich przyjemnym awansem i pokazaniem się z bardzo dobrej strony. W następnej rundzie będzie już trudniej, jednak najpierw trzeba skupić się na Czechach. Ratajski w poprzednim roku rozpoczynał każdego lega, a Kciuk dorzucał środek i bardzo często zdarzało się, że tylko ustawiał Ratajskiemu kończenie na doublach, a sam podchodził do nich w pojedynczych przypadkach. Myślę, że tym razem będzie podobnie. Trzech zawodników jest o bardzo podobnym pokroju i umiejętnościach, a tylko Ratajski znacząco się wyróżnia. Do tego przystosowanie do dużych turniejów będzie także po stronie The Polish Eagle, co mam nadzieję, że da Polakom sporą ilość legów i zwycięstwo w końcowym efekcie.

Co do Czechów, to uważam, że jest to drużyna, która może zrobić niemiłą dla Polaków niespodziankę. Bardzo dobre zestawienie na ten rok, które także nie różni się od tego, kogo mogliśmy zobaczyć w poprzednim sezonie. Czesi zdecydowanie desygnowali swoją najlepszą parę na obecny moment. Obaj zawodnicy posiadają kartę PDC, która gwarantuje im udział w Playersach, a także w głównej drabince turniejów o największej liczbie uczestników. Sedlacek to zawodnik mieszczący się na 67. pozycji w rankingu i ma za sobą już kilka bardzo dobrych występów telewizyjnych. Podobnie jak jego partner, który w ostatnim turnieju European Tour, dotarł do ćwierćfinału i zanotował bardzo dobry występ. Dzisiaj będą oni groźnymi rywalami, gdyż we wspólnym zestawieniu byli niebezpieczni już dla Belgów, którzy są znacznie ciekawszą parą niż Polacy. Jak potoczy się ten mecz? Przypominam, że gramy z oferty zakładów Superbet, który ma jedną z najlepszych propozycji na ten turniej!

Co obstawiać?

Szykuje się nam bardzo wyrównane starcie i będąc szczerym to większe szanse na awans widzę dla Czechów, którzy w obecnej dyspozycji oferują dartowi lepsze punktacje na tarczy. W poprzednim roku już zaszokowali świat, jak mogą powalczyć. W tym roku szykuje się powtórka, ale Polacy nie pozostaną bez mocnych argumentów. Jeden z najlepszych zawodników świata oraz Krzysztof Kciuk, który nie raz pozytywnie zaskakiwał. Dużą rolę odegra tutaj głowa zawodników, ale myślę, że zobaczymy minimum 8 legów w tym spotkaniu. Trzymamy kupon za Polaków oraz za over na kuponie!

Superbet
1.80
Powyżej 7,5 legów w spotkaniu

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Australia vs Włochy

09.09.2021 r. – 22:30

Spotkanie zamykające rywalizację w pierwszym dniu World Cup of Darts. Zawodnicy z Australii oraz Włoch zakończą rywalizację w tej części drabinki na poziomie 1/32 finału. Bardzo mocne zestawienie Australijskie, które może mocno namieszać w stawce tych zawodów. Obaj zawodnicy to czołowe postacie darta, którzy przez liczny czas biorą udział w turniejach rangi telewizyjnej i ciężko jest nie szukać w nich faworytów w tym spotkaniu. Mało tego, jestem zdania, że oni całkowicie zdominują dzisiejszy mecz, gdyż nie będą mieli zbyt dużego wymogu co do ucieczek i pilnowania wyniku. Jak wiadomo, znacznie lepiej się gra na większym luzie, a panowie Withlock oraz Hera bardzo lubią reprezentacyjną rywalizację, o czym wspominali w wywiadach i zapowiedziach. Panowie sami w sobie są klasą, której nie trzeba zbędnie przybliżać. Dla osób, które nie obserwują darta, można powiedzieć o nich, że non stop uczestniczą w turniejach telewizyjnych, czyli takich o największych nagrodach pieniężnych i dające najwięcej punktów do rankingu. Withlock to 19. zawodnik świata, a Damon znajduje się na 40. pozycji. Ten mecz po prostu musi paść ich łupem.

Ich przeciwnicy są wielką niewiadomą. Można ich tylko zobaczyć w rankingach federacji krajowych oraz niższych rangą turniejach, gdzie i tak nie odnoszą większych sukcesów. Dla mocno zagłębionych kibiców darta dużo bliższa będzie postać Michele Turetta, który kilkukrotnie startował w europejskich kwalifikacjach do uzyskania prawa gry w tourze. Nie udało mu się to ani razy i trzeba powiedzieć, że odpadał na bardzo początkowych fazach, co może wskazywać na niskie umiejętności tego zawodnika. Jeszcze gorzej na kartach darta zapisany jest jego partner, który według niektórych portali, mieści się dopiero na 1951. miejscu w rankingu. Jest to bardzo odległe miejsce i patrząc na to, że jego “lepszy” partner jest 1315, to bardzo ciężko mi mówić o możliwości dobrego wyniku dla tych panów. Sukcesem będzie, jeżeli wygrają, chociażby lega. Myślę, że błąd jest po stronie federacji, która co roku wysyła innych zawodników, którzy nie mając obycia z turniejem i formuła zawodów, po prostu nie stwarzają zagrożenia dla rywali.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu zdecydowanie idę w stronę Australijczyków, którzy mają dwóch bardzo mocnych zawodników i wiele więcej doświadczenia oraz znajomości takich turniejów. Po drugiej stronie nie znajdziemy tylu gwarantów wysokich not i skuteczności na doublach. Będzie to ich pierwsze spotkanie z dużym turniejem i sądzę, że zdecydowanie lepiej wypadnie ekipa z Australii, która w stałym składzie pojawiła się drugi rok z rzędu i w poprzedniej edycji pozostawiła po sobie znakomity ślad, eliminując prawie późniejszych mistrzów. Gram na win Australii z handicapem legów! 

Superbet
2.20
Australia -3,5 legów handicap

Dodatkowe 1554 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku: zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Dart 09.09.2021

Jeżeli interesuje Cię nasze zdanie na temat Superbet, odwiedź naszą stronę –> Opinie Superbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze