Rozpoczynamy Ligę Mistrzów w Darcie! Premier League Day 1 z kursem 2.49!

Tablica dart z lotkami w 60 scieta

Najbardziej prestiżowe rozgrywki w darcie w ciągu roku, rozpoczynają się właśnie dziś! Liga Mistrzów Darta 2021 w trochę zmienionej formule, niż miało to miejsce w ostatnich latach, ale wciąż tak samo pasjonująca! Już od początku będziemy wiedzieli ilu zawodników bierze udział w rozgrywkach i nie będzie dochodzących zawodników, którzy mieli bardziej rozpalić emocje rozgrywek. Jak wygląda gra i ile trwa turniej? To wszystko postaram się po krótce omówić w niniejszym artykule. Zapraszam do stworzenia kuponu w Superbet i skorzystania z kodu promocyjnego przy rejestracji! 

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: + 300 PLN za gola Barcelony w meczu z Atletico Madryt!
(trwa: 30.11-03.12)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Peter Wright – Jonny Clayton

05.04.2021 r. – 22:20

Premier League to wyjątkowy turniej. Zawodnicy biorą udział w starciach każdy z każdym na przestrzeni więcej niż jednego tygodnia zmagań. Dodatkowo zawodników w tym roku jest 10., a nie jak miało to miejsce w poprzednich latach, że organizatorzy wybierali 9. zawodników i jeden co cykl zostawał dorzucany do rywalizacji. Miało to mieć charakter głównie marketingowy, a na celu było większe spopularyzowanie Premier League. Sama rozgrywka dotyczy maksymalnie 12 legów, co jest nietypowe w pojedynkach darta. Zazwyczaj mamy nieparzystą liczbę legów do zdobycia, jednak w tym turnieju możliwe jest osiągnięcia remisu przez zawodników. Bardzo ważne jest zatem granie od samego początku do końca i w pełnej koncentracji, bo Liga Mistrzów jest jednym z najbardziej przewrotnych zawodów w sezonie, stąd też jej ranga w trakcie całego roku. 

Do naszego dubla w kuponie, na pierwszy ogień pójdzie pojedynek szkocko-walijski. Mierzyć się ze sobą będą: Peter Wright oraz Jonny Clayton. Zawodnicy, którzy bardzo dobrze pokazali się w ostatnim tygodniu Players Championship, gdzie każdy z nich wygrał po jednej rundzie. Co ważne, były to dwie z ostatnich rund, dlatego można się spodziewać dobrego meczu z ich strony. Przy ich spotkaniu będziemy już po rywalizacji dwóch par, których dzisiaj nie uwzględniłem na kuponie, ale mocno trzeba się im przyglądać, ze względu na rywalizację w pozostałej części tygodnia. Peter jest obecnie drugim zawodnikiem rankingu PDC oraz zeszłorocznym Mistrzem Świata. Nie udało mu się obronić tytułu, a sam początek sezonu nie może uznać za udany. Wright ma mocne wahania formy, które nie przyniosły jeszcze mu żadnego telewizyjnego triumfu w sezonie 2021. Był w półfinale Mastersa, gdzie mierzył się właśnie z Jonnym Claytonem, jednak to maks jego tegorocznych osiągnięć. Nie mniej jednak uważam go nadal za bardzo groźnego zawodnika, który nie zapomniał, jak się gra w darta, tym bardziej w kwestii turnieju Premier League. Szkot melduje się w turnieju nieprzerwanie od 2014 roku, a jego największym osiągnięciem była gra w półfinale w poprzednim roku. Peter musi nieco sobie udowodnić, gdyż jego obecna forma jest mocno niestabilna. Showman z pewnością musi dobrze rozpocząć turniej, a ma bardzo trudnego przeciwnika. Myślę, że jeżeli od początku chce się liczyć w stawce, to musi sporo postawić od startu meczu, żeby nie dać rozpędzić się Claytonowi. Na ten moment nie będę pisać o średnich i skuteczności wykończeń oraz stylu gry, ponieważ nie mamy odniesienia na danym turnieju. 

Jego rywal to Jonny Clayton, który jest obecnie w szczytowej formie. Niesamowita gra Walijczyka pozwoliła mu na wygranie pierwszego telewizyjnego turnieju w jego karierze, a było to zwycięstwo w Mastersie. Bardzo dobra gra utrzymuje się w rękach reprezentanta Walii i po zdobyciu drużynowego Mistrzostwa Świata, wciąż zaskakuje darterski świat. Jest obecnie 17. zawodnikiem w zestawieniu PDC, jednak wygrywając wspomnianego Mastersa, zapewnił on sobie udział w tegorocznej edycji Premier League. Jest to jego debiutancki rok w tej imprezie i mimo lepszej formy niż jego przeciwnik, może on nieco nerwowo podejść do spotkania, nie spotykając się dotąd z tą formułą zmagań. Bardzo dobrze rozpoczęty sezon w wykonaniu Claytona, gdzie zdobył już kilka Playersów i jest mocnym kandydatem do namieszania w gronie faworytów. Jest to zawodnik, który jak złapie rytm, to ciężko jest mu z niego wypaść i bardzo wysoko punktuje. Nie marnuje także sporej ilości lotek na doublach, co pozwala mu na szybkie kończenie legów, a także na wysokie kradzieże rozpoczęć przeciwników. Jest to zawodnik warty obserwacji, a jego zmaganiom będzie się trzeba mocno przyglądać. 

Co obstawiać?

Zawodnicy już nie raz spotykali się w bezpośrednich pojedynkach. Jak do tej pory ich spotkania były bardzo wyrównane i takiego samego spodziewam się dziś. Możliwe, że Jonny wygra to spotkanie, jednak pamiętajmy, że mecz może zakończyć się także remisem. Liczę jednak na dobre rozpoczęcie z obu stron i długi mecz. Gram minimum 11 legów w spotkaniu, co daje nam zwycięski typ przy stosunku 7:4, 7:5, 6:6. Do zagrania tego typu zapraszam do Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z proponowanych bonusów. 

Powyżej 10,5 legów w meczu
Kurs: 1.42
Zagraj!

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen – Dimitri van der Bergh

05.04.2021 r. – 23:00

W tym miejscu miał być mecz pomiędzy Gerwynem Price’em a Gary Andersonem, jednak dzisiejsze wyniki testów na koronawirusa dały pozytywny rezultat dla obecnego lidera rankingu. Sądzę, że jest to bardzo zła wiadomość dla organizatorów, jak i dla fanów tego sportu, ponieważ mecze Gerwyna zawsze dodawały sporo kolorytu do spotkań. Mogliśmy mieć powtórkę z finału Mistrzostw Świata, a tym samym będziemy mieli spotkanie byłego lidera rankingu z byłym Mistrzem Świata juniorów.  MVG, czyli były lider rankingu PDC i zdobywca największej ilości trofeów w całej historii darta. Zwyciężył już każdy turniej telewizyjny, jaki był możliwy do wygrania i z najliczniejszym dorobkiem na koncie gracza, dopiero w tym roku stracił on pozycję lidera rankingu. Forma Michaela jest mocno zawahana i nawet, jak gra on perfekcyjnie, tak jak podczas Mistrzostw Świata, to brakuje szczęścia. Mierzył się z Dave’em Chisnallem, gdzie zagrał bardzo dobry mecz, ale Chizzy zagrał doskonały mecz i to dla niego było miejsce w półfinale. Do tego ostatni UK Open. MVG w półfinale rozgrywek, gdzie był zdecydowanym faworytem. Jednak Humphries zagrał mecz życia i obaj panowie zanotowali średnie na poziomie powyżej 106 punktów na trzy lotki. Niesłychany pojedynek, gdzie dyspozycja chwili zadecydowała o tym, kto awansował do kolejnej rundy. MVG ma cały czas coś do udowodnienia i liczy na powrót na fotel lidera rankingu. Gra poprawia się z turnieju na turniej i sądzę, że będzie on coraz groźniejszy idąc w głąb sezonu. Czy dzisiaj także dobrze rozpocznie rozgrywki, w których triumfował już pięciokrotnie? 

Na przeciwnika ma nie byle kogo, gdyż 9. zawodnika światowego rankingu. Dimitri van der Bergh, czyli gracz głównie telewizyjny. Bardzo mocny na triple20 i szukający swoich zakończeń na D18. Jednak Belgowi od momentu kontuzji kolana bardzo ciężko idzie wracanie do najlepszego dyspozycji. Jest on znany z tego, że słabo występuje podczas Players Championship, dlatego jego odpadnięcia w pierwszych rundach specjalnie mnie nie dziwią. Jednak dużo gorzej wyglądają jego występy podczas telewizyjnych turniejów, gdzie w tym sezonie oprócz Mistrzostw Świata odpadał w pierwszych rundach The Masters i UK Open. Sądzę, że dzisiaj będzie miał najtrudniejsze wyzwanie względem tych dwóch turniejów i z pewnością nie pomoże fakt, że jest debiutantem w tych rozgrywkach. Wydaje się być zatem słuszne ominięcie Belga, jako zawodnika mogącego wygrać to spotkanie. 

Co obstawiać?

Dzisiejszy mecz miał być zupełnie inny do obstawiania, jednak testy na koronawirusa wykluczyły z rozgrywek Price’a. Dlatego moja decyzja o zmianie meczu, nastąpiła na pięciokrotnego zdobywcę tego trofeum. Sądzę, że jego forma jest na wysokim poziomie, jednak brakuje mu szczęścia w telewizyjnych spotkaniach, a przeciwnicy w półfinałach grają życiówki. Z kolei forma Belga jest pod dużym znakiem zapytania. Moja propozycja na dziś, to wygrana Michaela van Gerwena. Zachęcam także do zagrania kuponu w Superbet, gdzie stworzona jest moja propozycja!

Michael vsn Gerwen win
Kurs: 1.75
Zagraj!

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/goto/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

dubel dart 05.04.2021

Zachęcam także do przeczytania naszych opinii dotyczących bukmachera, u którego został stworzony dzisiejszy kupon i skorzystania z założenia tam konta. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze