Otwieramy czekoladkę w drugi dzień grudnia i jest ona równie słodka jak wczoraj. Znowu mamy do rozdania 250 PLN we freebetach, ale tym razem do PZBuk (Sprawdź naszą recenzję nowego bukmachera – PZBuk opinie). Do tego przenosimy się z klatki w Gliwicach na lodowiska, bo czeka nas kolejka w Polskiej Hokej Lidze. Dzisiejszy konkurs będzie związany z meczami na krajowych taflach.

Drugiego grudnia rozdajemy w sumie 250 PLN we freebetach w PZBuk. Dzisiaj czeka nas kolejka Polskiej Hokej Ligi, na którą składa się pięć spotkań. Rozpoczynamy już o 15:00 starciem Cracovii z GKS Katowice. Pięć osób staje przed szansą zgarnięcia 50 PLN na swoje konto w zakładach sportowych PZBuk. Co trzeba zrobić? Napisz sumę goli we wszystkich dzisiejszych meczach PHL (liczymy łącznie z dogrywką/decydującym karnym) i wygraj freebet. Komentarze na stronie pod artykułem.

Nie masz jeszcze konta w PZBuk? Odbierz darmowy zakład po rejestracji dla czytelników Zagranie z kodem rejestracyjnym – 50PLN.

Kod rejestracyjny: 50PLN

➡️Wytypuj sumę bramek (liczymy łącznie z dogrywką/decydującym karnym) we wszystkich dzisiejszych meczach PHL
➡️Wygraj 50 PLN od PZBuk
➡️Odpowiedź zamieść w komentarzu pod artykułem
➡️Wygrywa pierwsze pięć osób z poprawną odpowiedzią lub będących najbliżej trafienia
➡️Ostatnie odpowiedzi do godziny 15:00
➡️Przykład komentarza: 25 goli
➡️Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę
➡️W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika
➡️Konkurs 18+

 

Na dzisiejszą kolejkę PHL stworzyłem kupon z analizą z kursem akumulowanym 2,56. Dotychczas moja skuteczność typów na krajową ligę w hokeju na lodzie w tym sezonie wynosi 15/24. KLIKNIJ I ZOBACZ MÓJ KUPON NA DZISIEJSZE PHL.