Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski: typy, kursy i zakład bukmacherskie

Konferencja prasowa przed gala High League 2

Chcesz poznać typy na Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski? Jak tak, to dobrze się składa, ponieważ właśnie to poruszamy w tym tekście. Na High League 6 dojdzie do kilku interesujących walk i ta jest jedną z nich!

baner od fortuny

Roger Salla – Haribo, typy i przewidywania

Jeżeli szukasz typów na Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski, to dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie to poruszamy niżej. Będzie to pierwsza walka na High League 6, ale za to jaka! Po jednej stronie oktagonu zobaczymy debiutanta Rogera Sallę, który ma świetne warunki fizyczne, a po drugiej Haribo. Obaj zawodnicy są masywni, ale nie mieli okazji się sprawdzić. Jak im tutaj pójdzie? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w sobotę wieczorem.

Tym czasem sprawdź, jak działa w Fortunie kod promocyjny i odbierz ciekawe bonusy, takie jak np. zakład bez ryzyka. Nie zapomnij też, że Fortuna często przygotowuje ciekawe promocje dla stałych użytkowników!

Roger Salla – Mateusz Gąsiewski, kursy bukmacherskie

Kursy na Roger Salla – Mateusz Gąsiewski znajdziesz u bukmachera Fortuna. Ten operator podpisał umowę z High League i jest jedynym bukmacherem, u którego można obstawiać galę HL. Jak wyglądają kursy na to, kto wygra to starcie? W ten sposób:

Kursy na walkę Salla - Gąsiewski
Fortuna
1.22
Janikowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.83
Don Diego
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski kto wygra walkę?

Jeżeli szukasz typów na Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski na to, kto wygra tę walkę, to bardzo dobrze trafiłeś. Naszym zdaniem większe szanse ma tutaj Salla i to jego zwycięstwo proponujemy dodać do kuponu AKO. Co prawda zdecydowanie nie jest to doświadczony fighter, ponieważ to dopiero będzie jego debiut, ale na konferencjach się pewnie prezentował, a do tego ma lepsze warunki fizyczne niż Haribo. Jak więc samemu widzisz, wiele argumentów przemawia właśnie na jego korzyść. Czy będzie to miało przełożenie na samą walkę w oktagonie? Mamy nadzieję, że tak!

Nie zapomnij, że możesz odebrać specjalny bonus bukmacherski w Fortunie. Jak to zrobić? Wszystko dokładnie opisujemy w podlinkowanym wyżej artykule, ale warto nadmienić, że możesz obstawiać bez ryzyka do 600 PLN! Bonus jest przyznany w formie trzech zakładów bez ryzyka – pierwszy kupon jest ubezpieczony do 100 PLN, drugi do 200 PLN, a trzeci do 300 PLN.

Typy na Roger Salla – Haribo

Jakie są proponowane przez nas typy na Roger Salla – Haribo? Tutaj stawiamy na -2.5 rundy. Skąd pomysł na akurat taki typ? Salla posiada ogromną przewagę, a jego ciosy “sporo ważą”. Dwa lub trzy celne uderzenia mogą wykończyć Haribo w mgnieniu oka, a kurs od Fortuny to aż 1.50, co daje nam spore value i przecież możesz to połączyć także z innymi propozycjami na galę High League 6.

-2.5 rundy
Kurs: 1.50
Zagraj!

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze