Rezerwy ŁKS-u śladem pierwszej drużyny wywalczą awans? Gramy o 270 PLN!

Piłkarze ŁKS-u po zdobytym golu

Nieczęsto na Zagraniu pojawiają się teksty typerskie na tak niskie poziomy rozgrywkowe w Polsce. Tym razem postanowiłem jednak przyjrzeć się dwóm piątkowym potyczkom III Ligi i spróbujemy zdobyć na nich pierwszy w czerwcu profit! Na tapet wziąłem spotkanie Warty Sieradz z rezerwami łódzkiego ŁKS-u, a także rywalizację Olimpii Grudziądz z Polonią Środa Wielkopolską. Zapraszam serdecznie do lektury.

betfan bonus 200%

Warta Sieradz – ŁKS II Łódź

Rozpoczynamy od spotkania z grupy I, gdzie walka o awans, jak i o utrzymanie jest do prawdy bardzo zacięta. Jeszcze miesiąc temu wydawało się, że jednym z głównych faworytów do degradacji jest ekipa z Sieradza, która w zasadzie od początku sezonu okupowała dolne rejony tabeli. Piłkarze Warty na finiszu kampanii wzięli się jednak za odrabianie strat i regularne punktowanie, efektem czego w 4 poprzednich kolejkach nie zaznali porażki i zdobyli w nich 8 punktów. Sytuacja wciąż jest trudna, gdyż obecnie przed spadkiem zespół ratuje tylko lepszy bilans goli, aniżeli w przypadku Sokoła Ostródy. Klub z Sieradza wciąż pozostaje także jednym z najsłabszych na swoim terenie, gdzie w całej kampanii zainkasował ledwie 13 oczek. W ostatnich meczach coś jednak drgnęło i chociaż Warta mierzyła się głównie z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie, to zdecydowanie należy docenić większą skuteczność w ofensywie i niezłą serię 4 gier bez porażki.

O podtrzymanie tej passy może być dzisiaj jednak niezwykle trudno, ponieważ w gości przyjedzie zespół, który swoim poziomem zdecydowanie przewyższa ostatnich rywali Warty. ŁKS Łódź w obecnej kampanii wywalczył historyczny awans do PKO BP Ekstraklasy, a śladem pierwszej drużyny chcą pójść rezerwy, które są na bardzo dobrej drodze do wywalczenia promocji. ŁKS w III Lidze radzi sobie doskonale i na obecny moment mówimy o liderze stawki, który w przypadku zwycięstwa powiększy swoją przewagę nad rywalami do 6 punktów! Łodzianie zwyciężyli 2 ostatnie spotkania i szczególnie rywalizacja z Mławą zapadnie kibicom w pamięć. Wynik 6:4 nie zdarza się często, a właśnie takim rezultatem ŁKS pokonał rywala, prezentując prawdziwy koncert gry ofensywnej! Czy podobny los spotka dziś walczącą o utrzymanie Wartę? To spotkanie obstawicie w Betfan wykorzystując nasz kod promocyjny!

kursy na zwycięstwo

Betfan
4.05
1
4.00
X
1.71
2
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

III Liga: Warta Sieradz – ŁKS II Łódź

kto wygra mecz?
Warta Sieradz 6%
remis 11%
ŁKS II Łódź 83%
47+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Warta Sieradz
 • remis
 • ŁKS II Łódź

 

Statystyki:

 • Warta zajmuje 15. miejsce w tabeli, ma na koncie 30 punktów.
 • Wygrała ona zaledwie 3 z 15 domowych gier ligowych w obecnej kampanii.
 • BTTS miał miejsce przy okazji 5 z 10 niedawnych potyczek ekipy z Sieradza.
 • ŁKS jest liderem stawki, ma w dorobku 61 punktów.
 • Przegrał on jedynie 4 z 15 wyjazdowych meczów ligowych w obecnych rozgrywkach.
 • BTTS był pokrywany w 5 z 10 poprzednich meczów Łódzkiego Klubu Sportowego.
 • Ostatnie spotkanie bezpośrednie zakończyło się remisem 2:2.

Podsumowanie:

O ile uważam, że lider tabeli w osobie ŁKS-u Łódź ponownie dopisze do swojego konta punkty, o tyle sądzę, że ewentualne zwycięstwo może nie przyjść gościom łatwo. Warta bije się o życie, czyli o utrzymanie, a w 4 poprzednich potyczkach nie przegrała. Strzeliła ona również minimum 1 gola przy okazji 10 niedawnych spotkań ligowych i sądzę, że również dziś będzie stać miejscowych na trafienie. Mimo wszystko skłaniam się ku zwycięstwu możliwie zasilonemu przez graczy z 1. drużyny ŁKS-owi i typuję podwójną szansę w kierunku przyjezdnych, którą łączę z BTTS-em!

X2/BTTS
Kurs: 1.92
Zagraj!

Olimpia Grudziądz – Polonia Środa Wielkopolska

Nim przejdziemy do drugiego meczu, sprawdźcie nasze pozostałe typy na piłkę nożną! A my z województwa łódzkiego przenosimy się do kujawsko-pomorskiego, a dokładniej do Grudziądza. Tutejsza Olimpia czasy świetności i grę na dobrym poziomie w Fortuna 1. Lidze ma za sobą, jednak wiele wskazuje na to, że dla klubu znów nadchodzą lepsze czasy. Obecnie zespół ten walczy o powrót do eWinner 2. Ligi i jest na bardzo dobrej drodze do zrealizowania tego celu. Olimpia obecnie jest liderem II grupy w III Lidze i o awans walczy już tylko z rezerwami szczecińskiej Pogoni, nad którymi ma jedno oczko przewagi. Ewentualne wpadki są więc wykluczone, lecz mówimy o ekipie bardzo dobrze zorganizowanej w obronie i niezwykle bramkostrzelnej. Dość powiedzieć, że zespół z Grudziądza w ogólnym rozrachunku zdobył już 67 goli w lidze, co daje imponującą średnią 2.16 bramek na spotkanie.

Lepsza jest pod tym względem tylko 1 drużyna i to właśnie Polonia! Zespół ten gra futbol niezwykle odważny, powiedziałbym że wręcz wesoły. Absolutnie żaden inny zespół w lidze nie może równać się ze Środą Wielkopolską, jeśli mowa o liczbie trafień na spotkanie. W meczach z udziałem opisywanego klubu oglądamy ich bowiem średnio 3.9, a kibice Polonii są przyzwyczajeni do wyników typu 4:2, 0:6, czy 5:0. Dość powiedzieć, że nawet w poprzedniej kampanii mecz Olimpii z Polonią był znakomitym widowiskiem i zakończył się rezultatem 7:2, natomiast na jesieni tego sezonu bezpośrednie spotkanie zakończyło się już “tylko” 5 bramkami i wynikiem 4:1 na korzyść Grudziądza. Prezentowany przez Polonię futbol daje im obecnie 4. miejsce w lidze i już tylko matematyczne szanse na awans, bowiem strata do lidera na 3 kolejki przed końcem wynosi 7 oczek. Niemniej jednak z pewnością goście przyjadą do Grudziądza ponownie dać show i zagrać ciekawe starcie!

kursy na zwycięstwo

Betfan
1.47
1
4.35
X
6.00
2
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Statystyki:

 • Olimpia jest liderem stawki, zdobyła dotychczas 67 punktów.
 • Zespół z Grudziądza notował over 2.5 goli w 4 z 10 minionych starć u siebie.
 • W meczach tej ekipy średnio pada 2.7 trafień.
 • Polonia plasuje się na 4. lokacie, ma w dorobku 60 oczek.
 • Over 2.5 bramek miał miejsce przy okazji 9 z 10 ostatnich gier na wyjeździe.
 • W starciach z udziałem Polonii przeciętnie ma miejsce 3.9 bramek.
 • W dwóch ostatnich meczach bezpośrednich padło w sumie aż 14 goli.

Podsumowanie:

Dobra forma Olimpii u siebie i piekielnie otwarty, wesoły futbol prezentowany przez Polonię skłania mnie do zaproponowania typu na minimum 3 gole! Jak już wspomniałem, ekipa ze Środy Wielkopolskiej jest najbardziej overową w stawce i aż 74% wszystkich ligowych potyczek tego zespołu kończyło się minimum 3 bramkami! Na podobny scenariusz liczę również dzisiaj – poprzednie mecze bezpośrednie to wygrane Olimpii w stosunku 4:1 i 7:2. Myślę więc, że linia przynajmniej 3 trafień jest tu spokojnie do pokrycia!

+2.5 goli
Kurs: 1.60
Zagraj!

kupon Betfan III liga

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze