Coraz klarowniej robi się nam tabeli promującej zawodników do fazy Play-off w jednym z najbardziej prestiżowych turniejów darta w sezonie. W tym tygodniu przewidziane są tylko trzy mecze, a decydująca faza drugiej rundy odbędzie się po tygodniu przerwy, po której od razu zawodnicy zmierzą się w półfinałach i finale. Czy dzisiaj zobaczymy wzięcie rewanżu za mecze w pierwszej rundzie fazy zasadniczej? Zapraszam do stworzenia kuponu w Superbet i skorzystania z kodu promocyjnego przy rejestracji! 

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen – James Wade

07.05.2021 r. – 20:55

To będzie prawdziwy sprawdzian nerwów dla MVG. Pierwszy mecz był zupełną porażką w wykonaniu zawodnika z Holandii. Mimo słabego poziomu, który zaprezentował jego przeciwnik, on sam zagrał jeszcze gorzej i ze średnią lekko ponad 90 punktów na trzy lotki w meczu, zdobył tylko 3 legi i jego rywal mógł cieszyć się z wysokiego zwycięstwa. Sam na social mediach napisał, że jest zupełnie niezadowolony ze swojego występu i dał za dużo przestrzeni dla rywala, który i tak nie uciekał, ale było to wystarczające na pokonanie go. Mecze z Gerwenem są zawsze bardzo mocno napięte emocjonalnie, dla każdego zawodnika. Jest to ze względu na to, że Holender jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii tego sportu. Do tego bardzo porywczo pokazuje swoje podekscytowanie po wysokiej nocie lub dobrym zakończeniu. Wczoraj jego mecz z Claytonem stał na lekko niższym poziomie, niż to co pokazał nam na wejście w drugą część turnieju, jednak Holender często gra falami, jeżeli przychodzi mu się mierzyć dzień po dniu. Szybko wyciąga wnioski i gorszy dzień przeplata z wybitnymi. Dzisiaj liczę na ten wybitny z jego strony.

Z kolei James po raz kolejny nie pokazuje tego samego zawodnika, który był w drugiej fazie pierwszej części. Tak, jak wtedy straszył każdym podejściem i skutecznością na polu “20”, tak teraz ciężko jest mu zawitać przy sumie powyżej 140. punktów w podejściu. Oczywiście skuteczność wykończeń jest na niesamowicie wysokim procencie po dwóch dniach, ale żeby móc wykończyć, trzeba najpierw nie dać się wyprzedzić w trakcie wymiany. Jego pierwszy mecz wołał o szybkie zapomnienie, tak się stało i wczoraj zobaczyliśmy już lepiej grającego Anglika. Dalej nie mam w nim przekonania i widocznie ponownie potrzebuje tego tygodnia przerwy w rywalizacji, aby móc odpalić to co u niego najlepsze. Dzisiaj ma bardzo trudne zadanie w postaci MVG, a do tego jego mental będzie mocno poruszony. Czy wytrzyma tę presję? Śmiem w to wątpić, gdyż tylko kilka razy w karierze udało mu się wygrać z tym przeciwnikiem. 

Co obstawiać? To spotkanie uważam za świetną okazję dla MVG, który z pewnością będzie chciał odegrać się na Jamesie i pokazać swoją wyższość. Presja będzie po stronie Anglika, który nie zawsze potrafi grać pod takim przytłoczeniem mentalnym. Jeżeli Gerwen od początku odpali się tak, jak było to w meczu z Berghiem, to zdecydowanie będzie prowadził i kontrolował spotkanie. Dzisiaj idę w stronę MVG! Do zagrania tego typu zapraszam do Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z proponowanych bonusów. 

Superbet
1.30
MVG +1,5 legów handicap

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Peter Wright – Jose de Sousa

07.05.2021 r. – 20:10

Ten mecz ma bardzo ważne znaczenie dla obu zawodników. W dużo lepszej sytuacji jest “The Special One”, któremu w tabeli do premiowanego miejsca brakuje utrzymanie zdobyczy punktowej, co powinno dać mu dzisiejsze spotkanie. Mierzy się bowiem z najsłabszym zawodnikiem, w obecnej chwili w tabeli, którym jest Peter Wright. Szkot bardzo słabo spisuje się podczas tegorocznego Premier League, a awansował dzięki meczom w pierwszej rundzie, gdzie miewał kilka przebłysków. Od jakiegoś czasu Peter nie jest już tak groźnym graczem, jak w momencie, kiedy zdobywał Mistrzostwo Świata. Dużo pomyłek na szukaniu T20, co daje mu często pojedyncze “5” lub “1”. To zdecydowanie zaburza jego statystyki i wartości, których szuka i potrzebuje w kluczowych momentach w meczu. Zupełnie wydaje się być pogubionym zawodnikiem, który do końca nie wie, gdzie powinien szukać wartości na tarczy. Często ulega presji goniącej od zawodników, co nie powinno zdarzać się tak klasowemu graczowi. Czy dzisiaj będzie w stanie nadgonić prędkość wysokich not Portugalczyka? 

Jose de Sousa wydaje się być faworytem tego spotkania i zdecydowanie widać, że powoli schodzi z niego presja debiutanta w tych rozgrywkach. Jest to emocjonalny gracz, któremu często drży ręka, jednak powoli się rozpędza i ze stanowiska przegranego po pierwszych tygodniu Ligi Mistrzów, stał się jednym z faworytów do zajęcia czołowych miejsc pod koniec rundy zasadniczej. Bardzo dobra skuteczność na T20, w porównaniu do swojego dzisiejszego rywala i spora wyobraźnia w kończeniach, gdzie często zdarza się mu kończyć lega na podwójnym double. Ma on pewną swobodę w swoich poczynaniach, co daje mu z pewnością dużą przewagę na tarczy. Same double nie są na jakimś rewelacyjnym poziomie, ale są wystarczające, aby zdobywać punkty do tabeli. Od drugiej części w pierwszej rundzie, do teraz, przegrał tylko jedno spotkanie z MVG, a przy reszcie przeciwników zgarniał kolejne zdobycze punktowe. Dzisiaj liczę na kolejne dopisanie sobie jakiejś zdobyczy, przy swoim nazwisku. 

Co obstawiać?  

Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy nieco odmienionego zawodnika ze Szkocji, ale nie na tyle, aby mógł pokonać Souse. Dla mnie Portugalczyk twardo stąpa po ziemi w hali Marshall Arena i czuje się tam coraz lepiej, o czym świadczą jego wyniki. Peter jest mocno zagubiony i dzisiaj jeszcze może się nie odnaleźć, jeżeli nie rozpocznie meczu z wysokiego C. Gramy dzisiaj win Sousy z lekki handicapem! Zachęcam także do zagrania kuponu w Superbet, gdzie stworzona jest moja propozycja!

Superbet
1.30
Jose de Sousa +1,5 legów handicap

Jonny Clayton – Nathan Aspinall

07.05.2021 r. – 21:40

Bardzo ciekawe, jak nie najciekawsze spotkanie tego wieczoru. Bardzo istotny pojedynek dla każdego z uczestników Premier League. Dla większości lepiej by było, gdyby ten mecz padł łupem Aspinalla, który lideruje w rundzie zasadniczej i ma trzy punkty przewagi nad ostatnim premiowanym miejscem. Nathan gra bardzo solidnego darta, co stawia go w roli faworyta tego spotkania. Nie mniej jednak nie sądzę, aby jego dzisiejszy przeciwnik odpuścił i nie zawalczył o komplet punktów. Zdecydowanie będzie to spotkanie na podobnym poziomie u obu zawodników, gdyż mają oni podobny styl gry. Większość ich partii opiera się na grze w strefie 20 i rzadziej przemieszczają się na 19, a już prawie w ogóle na 18. Ich poprzednie starcie zakończyło się remisem, co tylko potwierdza moje słowa. Wszystkie mecze są bardzo wyrównane, dlatego dzisiaj bez większego przeciągania, stawiam na over legowy w tym pojedynku. 

Sądzę, że najważniejszym czynnikiem w tym pojedynku będzie skuteczność na doublach, która może wyłonić zwycięzcę tego spotkania. Anglik jest bardzo stabilny i niemal wszystkie mecze kończy przy średniej 100. Jednak dużo zależy od jego przeciwników, do których stara się dopasować. Wczoraj z Berghiem zabrakło u niego wysokim zamknięć, co z kolei funkcjonowało u jego rywala z Belgii. Mam wrażenie, że czasami brakuje u niego wywierania presji i przekraczania rytmu meczu, na jego korzyść, co zwiększyłoby jego pewność siebie w pojedynkach. Z kolei Clayton gra swoje, ale często ulega presji i ręka drży w ważnych momentach. Nie może on być przyćmiony od samego początku, gdyż wtedy w ogóle mu nie wychodzi i traci na dystansie. Dzisiaj liczę na bardzo wyrównane starcie i może na kolejny remis. Mam nadzieję, że byłby to sprawiedliwy wynik, patrząc na ich dotychczasowe występy. 

Co obstawiać?

To spotkanie wydaje się być najbardziej wyrównanym ze wszystkich, które zostały zaplanowane na dzisiejszy wieczór. Już pierwsze starcie pokazało, że są to zawodnicy o bardzo podobnym potencjale na ten turniej, a ich forma jest wzrastająca i nie ma w tym przypadku, że zebrali już sporą ilość punktów w tym turnieju. Nie umiem skłonić się ku zwycięzcy tego pojedynku, dlatego dla mnie, ten mecz można zatypować pod over legowy. 

Superbet
1.53
Powyżej 12,5 legów w meczu

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Triple dart 07.05.2021

Zachęcam także do przeczytania naszych opinii dotyczących bukmachera, u którego został stworzony dzisiejszy kupon i skorzystania z założenia tam konta. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze