Revel – PSG: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.01.2024

Marco Verratti

Gdzie oglądać mecz Revel – PSG? W niedzielny wieczór dojdzie do meczu 1/32 finalu Coupe de France, w którym zagrają ze sobą ekipy Revel oraz PSG. Jeśli interesuje Cię ten pojedynek i chciałbyś go prześledzić, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online.

Revel – PSG, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Revel a PSG odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2024 o 21:00 na Stade Pierre-Fabre w mieście Castres. Starcie to będzie rywalizacją szóstoligowca z aktualnym mistrzem kraju oraz liderem Ligue 1, więc jedynym praktycznym scenariuszem będzie tutaj spokojny awans Paryżan i ich kilkubramkowe zwycięstwo. Jeśli szukasz transmisji tego starcia, nie jest ona niestety nigdzie dostępna.

Revel – PSG: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten obejrzysz jednak w Superbet TV, który jako jeden z bukmacherów z transmisjami pozwala swoim graczom na śledzenie meczów w swojej aplikacji mobilnej. Jak uzyskać dostęp do streamów?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj weryfikacji danych z dowodu
  4. Przejdź do zakładki LIVE
  5. Wybierz mecz oznaczony streamem i oglądaj za darmo!

Gdzie oglądać Revel – PSG?

Mecz Revel – PSG obejrzysz w Superbet. W ramach oferty transmisji u tego bukmachera możesz oglądać mecze Ligue 1 oraz wybrane starcia Pucharu Francji, jak i zmagania z wielu innych stadionów Europy! Oprócz tego dostępne są też transmisje dotyczące innych dyscyplin sportu. Zachęcam przy okazji do skorzystania z tygodnia bez ryzyka dla nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, graj przez siedem dni i odbierz po tym czasie zwrot pieniędzy z przegranych kuponów. Maksymalna kwota zwrotu to 3500 PLN. Przyznany zwrot ma formę bonusu.

Obrazek w tle: fot. Christophe SAIDI/SIPA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze