Resovia – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.12.2023

Piłkarz Resovii z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Resovia – Wisła Płock? W najbliższą sobotę czekają nas kolejne zmagania w ramach kończącej się rundy jesiennej w Fortuna 1. Lidze. W ramach tej rywalizacji odbędzie się między innymi spotkanie Resovii z Wisłą Płock. Poniższy tekst będzie poświęcony właśnie tej batalii, a dokładniej streamom online i transmisji w TV w kontekście meczu w Rzeszowie. Zapraszam więc do lektury.

Resovia – Wisła Płock na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, spotkanie Resovii z Wisłą Płock będzie jednym z trzech meczów 17. kolejki Fortuna 1. Ligi. Rywalizacja w Rzeszowie zapowiada się naprawdę ciekawie i powinna dostarczyć kibicom sporo emocji, oraz co bardzo istotne, bramek. Początek tego starcia zaplanowany został na sobotę, 2. grudnia i godzinę 20:00. Jeżeli chodzi o dostępność tego spotkania w telewizji, to transmisja w TV na żywo niestety nie będzie dostępna. Będzie można natomiast skorzystać ze streamu online, jednak nim ten temat, zasady najnowszej promocji od ComeOn, gdzie zagrać możecie kupon bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto główne:

  1. Rozpocznij rejestrację w ComeOnBet z następującego linku -> zagranie.com/goto/comeon
  2. Zakończ rejestrację i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 200 PLN.
  3. Przygotuj swój kupon i w polu “dostępne bonusy” zaznacz zakład bez ryzyka.
  4. Kupon zagraj za maksymalnie 227.27 PLN.
  5. Ewentualnie przegrane środki zostaną przyznane na konto główne.

baner ComeOnBet

Resovia – Wisła Płock, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online ze spotkania Resovii z Wisłą Płock, to powiedzmy nieco więcej na ten temat. W sezonie 2023/24 prawa transmisyjne do pokazywania gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. I dokładnie ta telewizja pokaże rywalizację w Rzeszowie w Internecie. Dokładniej rzecz ujmując, mecz Resovii z Wisłą Płock pokazane zostanie w Polsat Box Go. Za dostęp do odpowiedniej usługi ze streamami trzeba będzie jednak zapłacić. Warto jednak spojrzeć na aktualne kursy bukmacherskie dotyczące tego spotkania, które to zamieszczam poniżej:

Gdzie oglądać Resovia – Wisła Płock?

Jak więc widzicie, spotkanie Resovii z Wisłą Płock będzie dość łatwo dostępne, co w przypadku meczów Fortuna 1. Ligi nie zawsze jest regułą. Zawody w ramach 17. kolejki będzie można zobaczyć w formie streamu online! Oczywiście ostateczna decyzja odnośnie ewentualnego zakupu płatnego pakietu w Polsat Box Go należy do Was. Ja na koniec polecę jeszcze transmisje live u bukmacherów, które warto sprawdzić, by nie przegapić najlepszych piłkarskich gier w weekend!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze