Gdzie oglądać mecz Resovia – Wisła Kraków? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na Polsat Box Go. Wisła jest faworytem w tym starciu, ale to wcale nie oznacza, że Resovia nie powalczy tutaj o trzy punkty. Na pewno będzie to dobre widowisko, które warto odpalić, bo liczymy na wiele bramek.

Resovia – Wisła Kraków, gdzie oglądać

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Resovia – Wisła Kraków, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, ponieważ dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto z TEGO link -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN. Możesz wykorzystać te środki na zakład bez ryzyka w Fuksiarzu! Zwrot 50% postawionej stawki do 500 zł.
  3. Po dokonaniu wpłaty bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box GO

fuksiarz, polsatbox

W oczekiwaniu na mecz Resovii z Wisłą Kraków możesz sprawdzić jeszcze, jakie są zasady pokera , a bukmacher Fuksiarz ma dostępną ofertę zakładów na poker online.

Resovia – Wisła Kraków, transmisja na żywo za darmo

W pierwszej lidze w tym sezonie wiele razy będziemy mogli oglądać w akcji Wisłę Kraków, która w drugiej kolejce zmierzy się z Resovią. Biała Gwiazda zagra na wyjeździe i niewątpliwie jest faworytem, ale czy uda się jej wygrać? Przed tygodniem zremisowała 0:0, więc nie zaczęła sezonu w najlepszy sposób i teraz będzie chciała się odkuć. Na pewno warto będzie odpalić to starcie, a więcej o tym, gdzie oglądać mecz Resovia – Wisła Kraków piszemy wyżej!

Resovia – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Resovia – Wisła Kraków w TV. Taka możliwość będzie w serwisie od Polsatu. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na górze tekstu, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Resovia – Wisła Kraków, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Resovia – Wisła Kraków, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Resovia – Wisła Kraków, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Wisła Kraków, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i zapewni sobie dobry start sezonu?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 06:07.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Resovia - Wisła Kraków?

Spotkanie Resovii z Wisłą Kraków będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Resovia zagra z Wisłą Kraków?

Mecz Resovii z Wisłą Kraków zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze