Resovia – Podbeskidzie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.11.2022

Michał Janota

Gdzie oglądać Resovia – Podbeskidzie? W sobotnie popołudnie odbędzie się starcie pomiędzy Resovią a Podbeskidziem, rozgrywane w ramach 1. ligi. Nastawiasz się na ciekawe widowisko i chcesz obejrzeć ten mecz? W tym tekście dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję TV oraz stream online.

Sobotni mecz Resovii z Podbeskidziem dostępny będzie do obejrzenia na platformie streamingowej Polsat Box Go! Co ciekawe, darmową subskrypcję tego serwisu możesz otrzymać od Fuksiarza. Co trzeba zrobić?

  1. Załóż konto w Fuksiarzu, klikając link https://www.zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na depozyt
  3. Do 48h otrzymasz na swój adres e-mail voucher do Polsat Box Go
  4. Jego wartość wynosi 40 PLN i wykupisz za niego miesięczną subskrypcję w tym serwisie
  5. Życzę przyjemnego oglądania!
Fuksiarz Polsat Box Go

Resovia – Podbeskidzie, transmisja na żywo w TV

Mecz Resovia – Podbeskidzie rozegrany zostanie w sobotę, 5 listopada 2022 o 15:00. Oba rywalizujące w nim zespoły grają raczej ofensywny futbol, więc jeśli nastawiasz się na bramki, powinieneś włączyć ten mecz. Transmisja TV nie będzie tutaj wprawdzie dostępna, jednak starcie to obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli szukasz typów na ten mecz, znajdziesz ja na naszym portalu!

Resovia – Podbeskidzie: transmisja i stream online za darmo

Omawiany pojedynek transmitowany będzie w internecie na platformie streamingowej Polsat Box Go! Posiadanie subskrypcji w tym serwisie jest bardzo dobrą opcją dla kibiców, którzy chcą na bieżąco śledzić zmagania w 1. lidze. W Polsat Box Go znajdziesz bowiem transmisje online wszystkich starć tych rozgrywek!

Gdzie oglądać Resovia – Podbeskidzie?

Potyczkę Resovia – Podbeskidzie można oglądać w Polsat Box Go! By móc korzystać z transmisji w tym serwisie potrzebujesz tylko dostępu do sieci oraz urządzenia, na którym chcesz włączyć stream. Pamiętaj też o darmowym miesiącu od Fuksiarza! Jeżeli natomiast chcesz mieć jeszcze szerszą paletę meczów do oglądania, zobacz spis bukmacherów oferujących transmisje online.

Obrazek w tle: fot. Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Resovia - Podbeskidzie?

Starcie Resovii z Podbeskidziem objerzysz w Polsat Box Go!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Resovia - Podbeskidzie?

Pojedynek ten odbędzie się 5 listopada o 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze