Gdzie obejrzeć spotkanie Resovia Rzeszów – Arka Gdynia? W środę odbędą się 4 spotkania  Fortuna 1. Ligi. Jednym z najciekawszych będzie chyba mecz pomiędzy Resovią, a Arką Gdynia. W poniższym artykule przeczytasz, w jaki sposób odebrać dostęp do legalnej transmisji z tych zawodów, a także dowiesz się, gdzie można je obejrzeć zupełnie za darmo.

Resovia – Arka, gdzie obejrzeć

Zastanawiasz się w jaki sposób obejrzeć interesująco zapowiadające się starcie Resovii Rzeszów z Arką Gdynia? Najkorzystniejszą opcją wydaje się skorzystanie z naszej współpracy z Fuksiarzem, a więc możliwość odebrania pakietu Polsat Box Go. W jaki sposób możesz z niego skorzystać?

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Podczas rejestacji użyj naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w ciągu siedmiu dni
  4. W przeciągu tygodnia zagraj dowolny kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o pakiet Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Resovia – Arka, transmisja na żywo w TV

Mecz Resovii z Arką odbędzie się również w telewizji, a obejrzeć go możesz rejestrując się u bukmachera Fuksiarz i odbierając pakiet Polsat Box Go. Samo starcie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem Resovia Rzeszów zrobi wszystko, by odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, zaś ekipa Arki ma zamiar ponownie powalczyć o awans do Ekstraklasy. Zawody w Rzeszowie rozpoczną się o godzinie 18:00 – wydaje się więc, że warto wieczorem włączyć ten mecz i emocjonować się grą obu zespołów!

Resovia – Arka Gdynia: transmisja i stream online za darmo

Starcie Resovii z Arką będzie transmitowane w sportowych kanałach Polsatu, do których dostęp możecie zgarnąć, wykorzystując naszą współpracę z bukmacherem Fuksiarz – szczegóły oferty opisałem powyżej. Przed rozpoczęciem meczu warto zainteresować się bonusami bukmacherskimi, za które obstawisz wszystkie, środowe mecze Fortuna 1. Ligi!

Gdzie oglądać Resovia – Arka?

Zdaniem legalnych, polskich bukmacherów, omawiane spotkanie powinno być wyrównane i dostarczyć nam wielu emocji. Tym bardziej warto więc zasiąść przed odbiornikiem i zobaczyć środowe starcie Resovii z Arką. Zobaczyć je możesz zarówno na smartfonie, laptopie, jak i z wykorzystaniem telewizora z funkcją SMART! Jak zakończy się omawiane starcie 5. kolejki zaplecza Ekstraklasy? Tego dowiemy się już dziś po godzinie 18:00!

fot. Pressfocus

Gdzie mogę zobaczyć spotkanie Resovii z Arką?

Spotkanie Resovii z Arką zobaczyć możesz w pakiecie Polsat Box Go.

Kiedy Resovia zmierzy się z Arką?

Resovia zagra z Arką w środę, o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze