Gdzie oglądać mecz Resovia – Arka Gdynia? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście. Spotkanie tych drużyn odbędzie się w ramach 31 kolejki 1 ligi. Goście są faworytami w tym meczu, co widać m.in. po kursach bukmacherskich wystawionych na tę rywalizację. Arka walczy o bezpośredni awans do Ekstraklasy, ale to wcale nie będzie proste zadanie, bo Widzew ma tylko jeden punkt mniej.

fuksiarz, baner, polsatbox
fot. fuksiarz

Resovia – Arka Gdynia, gdzie oglądać

W niedzielę o godzinie 15:00 dojdzie do spotkania Resovia – Arka Gdynia w ramach 31 kolejki 1 ligi. Resovia zagra tutaj jako underdog, pomimo, że teoretycznie będzie u siebie. Różnica w klasie tych zespołów jest jednak bardzo duża na korzyść drużyny z Trójmiasta, która po 30 kolejkach ma 57 punktów, co obecnie gwarantuje jej bezpośredni awans do Ekstraklasy. Arka nie może jednak zgubić punktów, jeżeli chce utrzymać ten stan rzeczy.
Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie oglądać mecz Resovia – Arka Gdynia, to niżej Ci o tym więcej opowiemy. Przy okazji zerknij na to, jak działa w Fuksiarzu kod promocyjny i grając razem z nim zwiększ emocje z oglądania!

Resovia – Arka Gdynia, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Resovia – Arka Gdynia w telewizji? Taka możliwość daje nam tylko i wyłącznie Polsat Sport oraz Polsat Box Go. Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport, to dobrze się składa, bowiem nasza współpraca z Fuksiarzem rozwiązuje Twój problem. Dzięki niej dostaniesz voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go, a niżej pokażemy Ci, jak możesz go odebrać.w

Resovia – Arka Gdynia, transmisja na żywo za darmo

Proces odebrania voucheru do Polsat Box Go raczej nie powinien wam sprawiać problemu. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie. Dzięki Fuksiarzowi możesz odebrać voucher i oglądać za darmo mecz Resovia – Arka Gdynia!
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher do Polsat Box Go
  5. Wykorzystaj go na stronie Polsatu
  6. Przejdź do sekcji sportowej
  7. Oglądaj mecz Resovia – Arka Gdynia

Resovia – Arka Gdynia, transmisja online

Transmisja online z meczu Resovia – Arka Gdynia będzie nie tylko w aplikacji na TV od Polsat Box Go. Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Resovia – Arka Gdynia, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Resovia – Arka Gdynia, to zobacz jeszcze, jakie szanse na zwycięstwo mają obie drużyny. Według bukmacherów faworytem jest tutaj Widzew Łódź, co widać po kursach, jakie wystawili na tę rywalizację.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 04:31.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Resovia - Arka?

Starcie Resovii z Arką będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Resovia zagra z Arką?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 15:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze