Rennes – Strasbourg: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.10.2023

Kevin Gameiro

Gdzie oglądać mecz Rennes – Strasbourg? W niedzielne popołudnie odbędzie się mecz Rennes ze Strasbourgiem w ramach 10. kolejki francuskiej Ligue 1. W poniższym tekście sprawdzisz, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego meczu. Życzę przyjemnej lektury.

Rennes – Strasbourg, transmisja na żywo w TV

Rennes ze Strasbourgiem zagrają ze sobą 29 października o 17:05. Areną tego pojedynku będzie stadion Rohazon Park. Na papierze lepszym zespołem są tutaj gospodarze, lecz ostatnio jedni i drudzy notują słabsze występy. Czy któryś z zespołów pokaże pełnię potencjału i sięgnie po trzy punkty? Transmisja TV tego pojedynku dostępna będzie w Eleven Sports 2. Sprawdź też, gdzie można oglądać ligę francuską w telewizji oraz internecie.

Rennes – Strasbourg: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz prześledzisz w internecie za pomocą STS TV. Bukmacher ten zezwala bowiem swoim graczom na oglądanie meczów w swojej apce mobilnej. Jak uzyskać do nich dostęp?

  1. Załóż konto w STS z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się stałym dostępem do STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Starcie to możesz oglądać również u bukmachera Superbet. Dostępne tam transmisje są całkowicie darmowe, ponieważ jedynym warunkiem korzystania z nich jest posiadanie w pełni aktywnego konta. Załóż je z kodem ZAGRANIE, zweryfikuj dane i oglądaj mecze za darmo w Superbet TV.

Gdzie oglądać Rennes – Strasbourg?

Rennes – Strasbourg obejrzysz w STS TV. W ramach streamów online u tego operatora możesz śledzić nie tylko mecze piłkarskie, ale również zmagania z innych dyscyplin sportowych. Dzięki STS możesz być na bieżąco z typowanymi przez siebie zdarzeniami. Pamiętaj również o atrakcyjnym zakładzie bez ryzyka dla nowych graczy!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Philippe Lecoeur/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze