W tę niedziele odbędzie się również spotkanie Rennes – Olympique Marsylia, które będzie dość ciekawe dla kibiców francuskiej ligi. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie je oglądać, to dobrze się składa, bo o tym piszemy więcej niżej. Czy Milik i spółka zapewnią sobie kolejny komplet punktów i umocnią swoją pozycję w tabeli Ligue 1?
baner na rennes - marsylia od sts
fot. sts

Rennes – Olympique Marsylia, gdzie oglądać

W sobotę w Ligue 1 dojdzie do spotkania Rennes – Olympique Marsylia, a więc będziemy świadkami rywalizacji dwóch ekip, które należą do czołówki francuskiej ligi. GOspodarze walczą o utrzymanie miejsca w TOP 5, które gwarantuje im grę w Lidze Konferencji. Być może nawet spróbują zaatakować czwartą lokatę i wskoczyć do Ligi Europy. Marsylia z kolei nie może się potknąć, jeżeli chce mieć pewne miejsce w Lidze Mistrzów!

Rennes – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

Transmisję z meczu Rennes – Olympique Marsylia będziesz mógł obejrzeć u bukmachera w STS TV za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce, a także w Eleven Sports. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. Więcej o telewizji u tego bukmachera piszemy niżej!

Rennes – Olympique Marsylia, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie opisujemy w tym miejscu:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Rennes – Olympique Marsylia
Jak więc widzisz, w zaledwie kilka minut możesz otrzymać dostęp do STS TV i obejrzeć spotkanie tych ekip. Jest to świetne rozwiązanie, a jak jeszcze nie jesteś do niego przekonany, to przeczytaj nasz specjalny tekst o STS TV, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Rennes – Olympique Marsylia, transmisja online

Transmisja online z meczu Rennes – Olympique Marsylia będzie również pokazana w aplikacji na telefony od Superbet. Ten bukmacher daje nam możliwość oglądania spotkań Serie A na telefonie, a jedyne co musimy mieć, to urządzenie z systemem Android lub iOS, a także podłączenie do stabilnego i szybkiego internetu. Trzeba więc przyznać, że nie są to wysokie wymagania, a dzięki temu odpalimy rywalizację tych ekip niezależnie od tego, gdzie jesteśmy.

Rennes – Olympique Marsylia, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Olympique Marsylia. Ten na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów. Widać to m.in. po kursach bukmacherskich, które wyglądają w ten sposób:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:05.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Rennes - Marsylia?

Spotkanie Rennes z Marsylią będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Rennes zagra z Marsylią?

Rennes zmierzy się z Marsylią już o godzinie 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze