Rennes – Nice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.01.2024

Baptiste Santamaria

Gdzie oglądać mecz Rennes – Nice? W sobotni wieczór rozegrany zostanie mecz Rennes z Niceą w ramach 18. kolejki Serie A. Masz ochotę obejrzeć ten pojedynek? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online. Informacje na ten temat znajdziesz w poniższym tekście.

Rennes – Nice, transmisja na żywo w TV

Rennes z Niceą zagrają ze sobą w sobotę 13 stycznia 2024 o godzinie 21:00, a areną tego pojedynku będzie Rohazon Park. MEcz ten zapowiada się niezwykle emocjonująco, bo choć w teorii nieznacznymi faworytami będą piłkarze Rennes, to jednak o wiele wyżej w tabeli jest Nicea, która od początku sezonu prezentuje się znacznie lepiej. Chcesz obejrzeć ten pojedynek w telewizji? Jego transmisję znajdziesz w Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 2. Sprawdź także, gdzie oglądać ligę francuską w TV lub internecie.

Rennes – Nice: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz możesz prześledzić również w Superbet TV, gdzie dostępne są darmowe transmisje w aplikacji mobilnej. Jak korzystać z takiej możliwości?

  1. Jeśli nie masz konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane
  4. Przejdź do zakładki LIVE
  5. Wybierz mecz oznaczony transmisją
  6. Oglądaj za darmo!

Gdzie oglądać Rennes – Nice?

Rennes – Nice obejrzysz w Superbet TV. U tego bukmachera możesz śledzić nie tylko starcia z ligi francuskiej, ale również niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej oraz z wielu innych krajów! Oferta streamów jest niezwykle bogata, więc z pewnością znajdziesz tam coś wartego uwagi. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się z naszym kodem i odbierz freebet 35 PLN, który otrzymasz po dokonaniu depozytu na przynajmniej 40 PLN. Ponadto możesz liczyć także na tydzień bez ryzyka. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Philippe Lecoeur/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze