Rennes – Lille: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Alan Virginius, Birger Meling

Gdzie oglądać mecz Rennes – Lille? Jednym z sobotnich meczów w Ligue 1 będzie rywalizacja pomiędzy Rennes a Lille. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Rennes – Lille, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Rennes a Lille rozegranie zostanie 16 września 2023 o godzinie 17:00 na Rohazon Park. Oba zespoły potrafią grać ładną i ofensywną piłkę, więc należy oczekiwać tutaj miłego dla oka starcia. Teoretycznie delikatnymi faworytami tej rywalizacji będą gospodarze. Czy uda im się wywiązać z tej roli? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, jego transmisję znajdziesz w Canal+ Family oraz Eleven Sports 4.

Rennes – Lille: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz możesz obejrzeć również w Superbet TV. Bukmacher ten pozwala bowiem swoim klientom na śledzenie meczów za pomocą streamu online. Jakie są warunki korzystania z takiej możliwości? Sprawdź:

  1. Nie masz jeszcze konta w Superbet? Załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zweryfikuj swoje dane
  5. To wszystko! Od teraz możesz korzystać ze streamów w Superbet TV!
  6. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Rennes – Lille?

Mecz Rennes – Lille obejrzysz w Superbet TV! Co jeszcze możesz oglądać w apce mobilnej tego operatora? Oprócz meczów Ligue 1 znajdują się tam również streamy starć Bundesligi, La Ligi i Serie A, więc możesz mieć na oku topowe europejskie ligi! W Superbet możesz ponadto korzystać z oferty zakładów live. Warto zatem mieć tam konto. Jeśli jeszcze go nie założyłeś, zrób to z naszym kodem i przy okazji skorzystaj z tygodnia bez ryzyka na start!

Obrazek w tle: fot. FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze