Siatkówka jest jednym z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Głównie dzięki sukcesom reprezentacji, która regularnie zajmuje topowe miejsca w najważniejszych imprezach sportowych. Wśród graczy bukmacherskich to także jeden z najchętniej obstawianych sportów, więc nic dziwnego, że wiele osób szuka informacji, jakie są rekordy świata w siatkówce. Sprawdźcie zatem najciekawsze informacje o nich!

Rekordy świata w siatkówce

Rekordy świata w siatkówce są dość ciekawe, szczególnie dla postronnych kibiców. Dobrze wiemy, że sporo osób interesuje się tą dyscypliną sportową w naszym kraju. Dlatego też przygotowaliśmy zbiór informacji o najważniejszych rekordach świata w siatkówce. Można znaleźć sporo informacji o nich, a później także wykorzystać przy typach bukmacherskich, które warto zagrać. Z siatkówki można wynieść w końcu sporo value. Rekordy Polski w siatkówce są tak samo interesujące, jak te światowe, więc niżej przedstawiamy najciekawsze z nich. Pamiętaj też, że na Zagranie znajdziesz typy na siatkówkę, które są przygotowywane przez naszych ekspertów.

Siatkarskie rekordy świata i Polski

Najważniejsze rekordy świata w siatkówce dotyczą jednak głównie tych oficjalnych, dużych imprez. Turnieje, których np. często nie można obstawić u bukmacherów nie są zazwyczaj wliczane do takich statystyk. Te później są też pomocne przy obstawianiu meczów bukmacherskich. W gronie najciekawszych statystyk są najszybsze serwisy, największa ilość punktów, czy największe rekordy. Pamiętaj też, że u nas znajdziesz typy na siatkówkę do bukmacherów, którzy legalnie oferują zakłady.

Siatkówka – ciekawostki

Jedną z ciekawostek, jaka na pewno zainteresuje graczy u bukmacherów jest fakt, że to dyscyplina bardzo często obstawiana przez polskich graczy. Klienci bukmacherów wybierają ofertę siatkarską tuż za tą piłkarską, a wiemy, że w naszym kraju jest to popularny sport. Dlatego też warto przyjrzeć się najciekawszym siatkarskim rekordom. Najlepsze rekordy w siatkówce są różne i niżej wypisujemy te najciekawsze.

grupa zagranie

Siatkówka u bukmacherów

Siatkówka u bukmacherów jest bardzo często obstawiana i Ci stale rozszerzają ofertę na nią. Gracze sięgają po zakłady związane z siatkówką bardzo często, co może niektórych dziwić. Na zagranie znajdziesz typy pod siatkówkę, a także ciekawe bonusy bukmacherskie, z których możesz korzystać. Dzięki temu np. obstawisz spotkania siatkarskie bez ryzyka, czy za darmowy zakład. To wszystko czeka na naszych czytelników!

Największe rekordy w piłce siatkowej / siatkarskie rekordy

Jeżeli chodzi o największe rekordy w piłce siatkowej, to tutaj można wyróżnić szereg rzeczy. Trzeba jednak przyznać, że niektóre z tych liczb robią wrażenie, gdy zestawi się je ze standardowymi wynikami w siatkówce. Dlatego też przygotowaliśmy przegląd, który może Ci realnie pomóc przy typach bukmacherskich – warto mieć ogląd na to, porównując do normalnych wyników.

Rekord długości trwania spotkania – Najdłuższy mecz siatkówki

Najdłuższy mecz siatkówki miał miejsce w 2018 roku i został rozegrany w Polsce. W Bydgoszczy miało miejsce spotkanie pomiędzy Łuczniczką Bydgoszcz, a Espadonem Szczecin. Całe starcie trwało łącznie w sumie dwie godziny i 39 minut. To na pewno robi wrażenie, bowiem to prawie dwa razy tyle, ile standardowo ma np. mecz piłkarski. Przy typach bukmacherskich co prawda raczej nie znajdziesz w ofercie zakładu na to, ale można spróbować poprosić operatora o dodanie – Ci czasami decydują się na urozmaicenie oferty.

Dziwne, śmieszne, ciekawe rekordy w siatkówce

Jeżeli chodzi o dziwne, czy śmieszne rekordy świata w siatkówce, to do tego grona na pewno można zaliczyć największą liczbę odbić jednocześnie, czy rekord w ilości przebić piłki. Jak chodzi o pierwszą z tych rzeczy, to zrobiły to jednocześnie 1804 osoby przez 10 sekund. Więcej o tym dowiesz się niżej, tak samo jak o ilości przebić.

Najszybszy serwis

Rekordy świata w piłce siatkowej nie zawsze są jednoznaczne i tak też jest, jeżeli chodzi o najszybszy serwis. W końcu na ten aspekt ma wpływ bardzo dużo rzeczy, a tutaj istniejący rekord siatkarski należy do Polaka – Wilfredo Leona. Ten posłał piłkę z prędkością aż 138 kilometrów na godzinę. To liczba, która robi wrażenie i jest np. ważnym argumentem przy typach bukmacherskich, bowiem robi realną przewagę. Bukmacherzy często uwzględniają takie rzeczy przy wystawianiu oferty.

pzbuk oferta siatkowka

Największa ilość punktów

Jeżeli chodzi o jeden z najlepszych rekordów w siatkówce, to na pewno największa ilość punktów robi wrażenie. Tutaj góruje Georg Grozer ustrzelił ich aż 39. To świetny wynik, bowiem mało osób się do niego w ogóle zbliżyło, nie mówiąc już o pobiciu. Warto mieć to na uwadze przy typach na siatkówkę. Warto wspomnieć, że over punktów czy to zawodników, czy to w trakcie setu możesz zagrać u bukmacherów. Takie możliwości dają głównie STS i Fortuna, więc jak nie masz u nich konta, to zachęcamy do założenia z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE!

Najwięcej spotkań rozegranych w reprezentacji i najwięcej medali

Jeżeli chodzi o rekord siatkarski dotyczący najwięcej spotkań rozegranych w reprezentacji, to tutaj przyjrzymy się polskiej drużynie. Historycznie pierwsze miejsce w tej klasyfikacji zajmuje Piotr Gruszka z aż 450 spotkaniami na koncie. Jeżeli zaś chodzi o medale, to po siedem zdobytych mają Możdżonek, Nowakowski i Tomaszewska-Lenkiewicz (wliczamy tutaj tylko najważniejsze turnieje międzynarodowe).

Rekordowe zwycięstwo

Rekordowe zwycięstwo będziemy rozpatrywać pod kątem jednego setu, bowiem wyniki 3:0 przecież zdarzają się bardzo często. Jeżeli ktoś przy typach na siatkówkę zastanawia się nad zagraniem zakładu na to, że będzie under punktów, to warto pamiętać, że najkrótszy set miał ich zaledwie 31. Rosjanie pokonali Tunezję 25:6 w 2018 roku na mistrzostwach świata. Takie informacje można wykorzystać przy tworzeniu swoich typów pod siatkówkę. Jeżeli bukmacherzy nie mają wymyślonego zakładu, to można napisać na chat do nich i liczyć na to, że dodadzą.

Promocje dla stałych i nowych graczy na siatkówkę

Warto porozmawiać także o siatkówce pod kątem promocji dla stałych i nowych graczy. Rekordy świata i polski w siatkówce to jedno, ale co, jak ktoś chce obstawiać? Śpieszymy już z pomocą, bowiem możliwości do zgarnięcia bonusów jest bardzo dużo. Tak dla przykładu, jak założysz konto z naszym kodem ZAGRANIE w STS, to będziesz mógł liczyć na szereg benefitów. Co trzeba dokładnie zrobić?

W przypadku STS instrukcja jest taka:

To wszystko, co musisz zrobić, a później dostaniesz szereg bonusów z baneru poniżej. Taka gra bez ryzyka np. jest całkiem dobrym pomysłem na sam początek przygody z tym operatorem.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rekord w ilości przebić piłki

Rekordy świata w siatkówce robią wrażenie jeżeli chodzi o te najważniejsze, a co z tymi śmieszniejszymi? Tutaj rekord Polski należy do rozgrywek z kwietnia 2017 roku. Wtedy w Spodku udało się przebić piłkę jeden po drugim aż 170 razy.

Największa liczba odbić jednocześnie

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, aż 1804 osoby brały udział w biciu tego rekordu. Co jednak jeszcze można ciekawego o nim powiedzieć? Ano to, że wtedy został wpisany do księgi rekordów Guinnessa i miał miejsce na rynku głównym w Krakowie. To na pewno jeden z najzabawniejszych rekordów siatkarskich. Warto sprawdzić jeszcze jednak jedną interesującą rzecz, a mianowicie zakłady bukmacherskie na siatkówkę. Na zagranie znajdziesz typy na nie, ale mamy też dedykowany tekst pod nie, który może sporo ułatwić —> https://zagranie.com/siatkowka-zaklady-bukmacherskie/

Najwięcej typów na mecze siatkarskie

Najwięcej typów na mecze siatkarskie mają topowi bukmacherzy w Polsce. Pamiętaj, że u nas znajdziesz analizy na najważniejsze spotkania z turniejów i lig w siatkówce. Nasi eksperci przygotowują typy pod konkretne oferty u największych operatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Mowa tutaj o STS, BETFAN, czy np. takim Totalbecie. Możliwości jest bardzo dużo, więc obserwuj nas, żeby być z wszystkimi na bieżąco.

Zakłady na siatkówkę – podsumowanie

Jak więc widzisz, najciekawsze rekordy świata w siatkówce czasami robią wrażenie. Profesjonalni zawodnicy, którzy spędzili na parkiecie kilkanaście tysięcy godzin później przekuwają to w wybitną formę w ważnych spotkaniach, a to przekłada się na śrubowanie kolejnych liczb. Wydaje się, że część z tych rekordów będzie nie do ruszenia, ale jednak szybko może okazać się, iż będzie inaczej. Dlatego też tekst będzie aktualizowany w razie potrzeb – obserwuj nas, żeby być z wszystkim na bieżąco!

Zdjęcie: Tomasz Kudala / PressFocus

FAQ

Kto najszybciej zaserwował piłkę?

Rekord serwisu w siatkówce należy do Wilfredo Leona, który posłał ją z prędkością 138 kilometrów na godzinę.

Gdzie znajdę typy na siatkówkę?

Typy na siatkówkę znajdziesz na Zagranie, gdzie przygotowują je nasi eksperci.

Jakie są inne, ciekawe rekordy siatkarskie?

Wśród najciekawszych rekordów siatkarskich można wymienić chociażby najwięcej odbić, czy przebić piłki.

Zaloguj się aby dodawać komentarze