Zasady użytkowania serwisu

Zasady użytkowania serwisu 

Dotyczą użytkowników i komentarzy na zagranie.com

Chcemy mieć pewność, że komentarze na naszej stronie są zgodne z tematyką serwisu i obowiązującym prawem. Dlatego opracowaliśmy niniejszy Regulamin, aby pomóc Ci zrozumieć, jakiego rodzaju treści i zachowanie są niedozwolone. Prosimy o uważne zapoznanie się z tymi wytycznymi przed pozostawieniem jakichkolwiek komentarzy. Administratorzy naszej witryny będą przeglądać komentarze, a te, które naruszają nasze standardy, mogą zostać usunięte. Twoje konto może zostać zawieszone, jeśli popełnisz poważne lub uporczywe wykroczenia. Decyzje administratorów naszego Serwisu są ostateczne. W pewnych okolicznościach możemy być zobowiązani przez prawo do ujawnienia władzom informacji o Twoim koncie.

A teraz zasady…

 1. Bez przekleństw i obraźliwego języka. Chcemy, aby nasz serwis był interesujący dla wszystkich odwiedzających, a tego typu język może zniechęcać ludzi do korzystania z naszej strony.
 2. Żadnych postów i komentarzy, które są niezgodne z prawem, obraźliwe, zawierające groźby, krzywdzące, wulgarne, nacechowane seksualnie, homofobiczne lub obrażające rasę.
 3. Brak postów i komentarzy promujących usługi hazardowe. Unikaj promowania jakiejkolwiek marki gier, ich ofert lub zachęt w swoich komentarzach.
 4. Nie reklamuj ani nie linkuj do stron internetowych osób trzecich (w tym stron bukmacherskich). Upewnij się, że nie umieszczasz linków w swoich komentarzach.
 5. Bez spamowania. Nie publikuj ponownie komentarza, który jest identyczny lub podobny do przesłanego wcześniej.
 6. Brak zniesławiających sformułowań. Oznacza to brak wpisów lub komentarzy, które wprowadzają w błąd i mogą zaszkodzić reputacji innej osoby lub organizacji. Nie chcemy, aby spotkały Cię konsekwencje prawne ze strony osób lub organizacji, które zniesławiłeś.
 7. Brak danych osobowych. Nigdy nie podawaj do wiadomości publicznej swoich ani cudzych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail itp. Ma to na celu ochronę Ciebie oraz wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową.
 8. Zadbaj o to, aby Twoje komentarze były aktualne. Posty i komentarze powinny odnosić się do omawianego artykułu lub treści na stronie. Jeśli opublikujesz coś nieistotnego, niezwiązanego z tematyką strony możemy to usunąć.
 9. Nie kopiuj innych. Upewnij się, że wszystkie Twoje posty i komentarze są napisane własnymi słowami i nie naruszają żadnych praw autorskich.
 10. Komentarze tylko w odpowiednim języku. Ponieważ nasza strona jest dostępna w języku polskim, prosimy o pisanie komentarzy wyłącznie w języku polskim.
 11. BEZ CAPS LOCKA. PISANIE CAPS LOCKIEM TRAKTOWANE JEST W INTERNECIE JAK PODNOSZENIE GŁOSU. Słyszymy Cię bardzo dobrze bez caps locka, więc usuń go podczas publikowania komentarzy.

Jeśli uważasz, że Twoje prawa lub prawa innej osoby zostały naruszone w naszej Witrynie, skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja.zagranie@gmail.com

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze