Real Madryt – Real Betis: kurs 150.00 na zwycięzcę meczu

Bonus 300 PLN za wygraną Realu

Czas na ostatnią serię spotkań w hiszpańskiej La Liga. Do walki stanie między innymi Real Madryt i Betis, które mają w tym roku naprawdę świetne wyniki. Mimo to faworytem są gospodarze – w końcu ekipa Ancelottiego jest w tym roku praktycznie niepokonana. To starcie to również świetna okazja dla nowych graczy, którzy nie mają konta w Superbet. Mianowicie czeka na Ciebie specjalna akcja promocyjna, o której przeczytasz nieco niżej.

Superbet bonus La Liga

Bonus 300 PLN za wskazanie zwycięzcy meczu w starciu Real Madryt – Betis od Superbet!

Z okazji ostatniej serii spotkań w La Liga, Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Na każdego, kto założy konto z kodem promocyjnym i spełni kilka wymogów czeka dodatkowe 300 PLN. Wystarczy wskazać poprawny typ na wynik 1X2 w starciu Realu Madryt z Betisem. A jak konkretnie wyglądają warunki akcji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości minimum 50 PLN
  4. Postaw premierowy zakład SOLO na wynik 1X2 w meczu Real Madryt – Betis
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a kurs – 1.14
  6. Jeżeli wygrasz kupon, otrzymasz dodatkowe 300 PLN bonusu!
Kupon Superbet

Powyższy kupon to przykład na to, jak skorzystać z akcji. A jeśli dalej nie jesteś pewny co do warunków, to zachęcam do zapoznania się z regulaminem dostępnym pod adresem https://superbet.pl/wiki/300-pln-za-ostatnie-kolejki-052024.

Zaloguj się aby dodawać komentarze