Real Madryt – RB Lipsk: 300 zł freebetu w Superbet

Bonus Superbet na wynik 1X2 w meczu Real - Lipsk

W środowy wieczór do walki o ćwierćfinał Ligi Mistrzów stanie Real Madryt i RB Lipsk. W pierwszy pojedynku na niemieckiej ziemi lepsi okazali się Królewscy, którzy zwyciężyli 1:0. Dlatego też to oni są faworytami do awansu. A z okazji tego spotkania Superbet przygotował ciekawą akcję promocyjną dla nowych graczy. O co w niej chodzi? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Liga Mistrzów 5-6 marca Superbet 300 PLN

Freebet 300 PLN za poprawny typ na wynik 1X2 w meczu Real Madryt – RB Lipsk od Superbet!

Podopieczni Carlo Ancelottiego radzą sobie w ostatnich miesiącach wyśmienicie. Pokonują niemalże każdego, kto stanie im na drodze. Nie powinno więc dziwić, że to oni stawiani są w roli faworytów do zwycięstwa. Szczególnie, że Lipsk w nie ma najlepszego czasu, o czym świadczy brak zwycięstwa w 6 z 9 ostatnio rozegranych spotkań. A jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, a chciałbyś obstawić to starcie i skorzystać z przygotowanego bonusu, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem i spełnić wymogi bukmachera. W zamian możesz liczyć na freebet 300 PLN – jeśli uprzednio poprawnie wytypujesz wynik 1X2 w starciu Realu z Lipskiem. A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości co najmniej 50 PLN
  4. Obstaw premierowy zakład SOLO na wynik 1X2 w meczu Real Madryt – RB Lipsk
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, otrzymasz freebet o wartości 300 PLN!

W powyższym tekście przedstawiono skrócone warunki akcji promocyjnej. Jeśli nie jesteś pewny, jak działa promocja, zajrzyj na stronę bukmachera lub skontaktuj się z naszą redakcją!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze