Real Madryt – RB Lipsk: 300 zł bonusu od STS

Bellingham i Vinicius po zdobyciu gola

Kontynuujemy zmagania w Lidze Mistrzów, a to za sprawą środowych gier, które zapowiadają się szalenie ciekawie! Real Madryt na własnym obiekcie postara się ponownie ograć RB Lipsk, a bukmacher STS przy okazji tego starcia zaproponował specjalną promocję nowym graczom! W jej ramach można zgarnąć aż 300 PLN bonusu, a wszystkie szczegóły na temat takiej okazji znajdziecie w poniższym tekście.

STS to najpopularniejszy bukmacher w kraju, jednak jeżeli dotychczas nie korzystaliście z jego usług, to teraz jest doskonała okazja do założenia tam konta! Przy okazji meczu Realu Madryt z RB Lipsk wytypować możecie zwycięzcę spotkania i za prawidłowy zakład zgarnąć aż 300 PLN bonusu! Wszystkie szczegóły na temat takiej promocji znajdziecie poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę meczu Real Madryt – RB Lipsk.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Oczywiście wyraźnymi faworytami batalii w Madrycie będą jej gospodarzy i z pewnością większość kuponów zostanie zagrana właśnie w kierunku zwycięstwa Realu! Królewscy w ostatniej kolejce La Liga w skandalicznych okolicznościach zostali pozbawieni zwycięstwa z Valencią, a w pierwszym starciu 1/8 finału LM ograli na wyjeździe RB Lipsk 1:0. Życzę zatem powodzenia w typowaniu i samych wygranych!

Zważ na to, że w artykule przedstawiono jedynie skrócony opis akcji promocyjnej. Jeżeli nie jesteś pewny jej działania, skontaktuj się z nami lub zerknij na stronę bukmachera STS!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze