Real Madryt – RB Lipsk: 300 zł bonusu od ForBET za brak porażki Realu!

Już w środowy wieczór ekipa Realu Madryt postara się przypieczętować awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów w starciu domowym z RB Lipsk! Przy okazji tego starcia bukmacher ForBET wyszedł do nowych graczy z bardzo ciekawą promocją, w ramach której zgarnąć można aż 300 PLN bonusu za brak porażki Królewskich! Więcej informacji i szczegółów o takiej promocji w poniższym tekście.

baner na Real - RB Lipsk, forBet

Bukmacher ForBET przy okazji hitowego spotkania Ligi Mistrzów zaproponował nowym graczom znakomicie wyglądającą promocję! Biorąc w niej udział, możecie założyć swoje konto u wspomnianego bukmachera i tuż po rejestracji obstawić wygraną Realu lub remis z RB Lipsk po promocyjnym kursie 300.00! Instrukcja odnośnie skorzystania z takiej promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera ForBET.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości minimum 50 PLN.
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Realu Madryt z remisem (1X) przeciwko RB Lipsk za 1 PLN.
  5. Jeżeli trafisz taki kupon, ForBET oprócz regularnej wygranej, wypłaci Ci również 300 PLN bonusu!
  6. Obróć bonusem na dwóch kuponach AKO z kursem łącznym min. 2.00 i kursem każdego zdarzenia min. 1.20.
  7. Powodzenia!

W pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów Real Madryt wygrał w Niemczech 1:0 i także w spotkaniu rewanżowym będzie zdecydowanym faworytem! Królewscy wiodą prym w La Liga i osiągają wybitne rezultaty, podczas gdy RB Lipsk wygrał zaledwie 3 z 9 poprzednich gier. Wydaje się zatem, że Real Madryt powinien spokojnie osiągnąć korzystny wynik w rewanżowym meczu LM! Powodzenia!

W artykule przedstawiono skrócone warunki udziału w promocji. W przypadku, gdy nie jesteś pewny któregoś punktu, zerknij na pełny regulamin na stronie bukmachera lub napisz do nas!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze