Już dzisiaj (09.03) odbędzie się prawdopodobnie najbardziej interesujący mecz tegorocznej edycji Ligi Mistrzów!W meczu rewanżowym Real MAdryt na własnym stadionie podejmie PSG. Z tej okazji razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę meczu po zawrotnych kursach. Za wygraną Realu Madryt lub Realu można zgarnąć kurs 50.00! Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

betfan 50 kurs

Zasady promocji – jak skorzystać z kursu 50.00 na Real lub Real?

  1. Załóż konto pomiędzy 08.03, godz. 10.00 a 09.03, godz. 21.00
  2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
  3. Dokonaj depozytu na minimum 55 zł.
  4. Postaw maksymalnie 5 PLN na wygraną PSG (kurs 50.00) lub Real Madryt (kurs 50.00).
  5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: należy dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
  6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
  7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/realpsgkurs50/. Tylko pod tym linkiem znajdują się kursy 50.00 na wygraną PSG lub Real Madryt!

Kurs 50.00 na zwycięstwo Realu

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz wpłacić minimum 55 PLN, a maksymalna stawka na boost to 5 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 50 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie hitu ligi mistrzów Real vs Real ze specjalnym boostem od BETFAN. Jeśli wierzysz w Real Madryt, to możesz obstawić wygraną tego zespołu po kursie 50.00.

real psg kurs 50

Kurs 50.00 na PSG

Jeśli jednak uważasz, że to piłkarze z Paryża odniosą zwycięstwo, to kurs na takie zdarzenie również wyniesie 50.00!! Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz! Pamiętaj jednak, że przed wypłatą musisz obrócić pozostałą kwotą depozytu (min. 55 PLN). Pamiętaj, że kursy 50.00 na Real – PSG znajdują się tylko w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/realpsgkurs50/. POWODZENIA!

real psg kursy 50

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze