Do startu spotkania Realu Madryt z PSG pozostało zaledwie kilka godzin. Wielki hit Ligi Mistrzów rozpocznie się już o godzinie 21:00, ale wcześniej możesz skorzystać z bonusów bukmacherskich i promocji na mecz Real Madryt – PSG. Warto się bliżej przyjrzeć propozycjom od bukmacherów, gdyż te po prostu są bardzo atrakcyjne na papierze.

Kurs 100.00 na zwycięstwo Realu lub PSG w Superbet

Dzisiejszy spis bonusów bukmacherskich i promocji na mecz Real Madryt – PSG zaczniemy od akcji Superbet, który daje kurs aż 100 na zwycięstwo jednej z ekip. Trzeba przyznać, że ta akcja wygląda bardzo ciekawie, ale jest skierowana tylko do nowych graczy, co należy podkreślić. Jak otrzymać taki bonus i skorzystać z niego? To akurat jest bardzo proste i wszystko tłumaczymy tutaj:

 1. Załóż konto ze specjalnego linku: https://zagranie.com/go/superbet
 2. Podczas rejestracji podaj kod ZAGRANIE
 3. Wpłać na konto gracza minimum 50 PLN
 4. Postaw singla na wygraną Realu lub PSG
 5. Minimalna stawka to 2 PLN

Jeżeli obstawisz kupon za 2 PLN, to zgarniesz ponad 200 PLN. Musisz jednak pamiętać, że każdemu graczowi przysługuje tylko jeden taki bonus, a do tego trzeba mieć też zaznaczone zgody marketingowe na swoim koncie. Przy okazji jak wpłacisz minimum 50 PLN, to dostaniesz też freebet o wartości 34 PLN, a więc łączny ekwiwalent, na jaki możesz liczyć, jest znacznie wyższy!

Typy Real PSG - 09.03 - baner Superbet

Kurs 50.00 na wygraną Realu lub PSG od BETFAN

BETFAN również stwierdził, że przygotuje bonus bukmacherski na mecz Realu Madryt z PSG. Tutaj warunki są już nieco inne, tak samo jak nagroda, ale warto się zastanowić nad tą akcją. Warunki, jakie trzeba spełnić, żeby wziąć w niej udział, są dość proste.

 1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/betfan
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Załóż konto pomiędzy 08.03, godz. 10.00 a 09.03, godz. 21.00
 4. Wpłać co najmniej 55 PLN
 5. Postaw maksymalnie 5 PLN na wygraną PSG lub Real Madryt – kurs 50.00 w obu przypadkach
 6. Pozostałym depozytem (co najmniej 50 PLN) obróć minimum jednokrotnie, ale zrób to przed boostem, bo wtedy grasz bez ryzyka aż do 600 PLN i nie musisz się martwić o wynik spotkania

Jeżeli zakład z boostem będzie trafiony, to wygrana wpada na Twoje konto i możesz ją wypłacić. Pod tym linkiem znajdziesz z kolei boost na wygraną Realu lub PSG –> https://zagranie.com/go/realpsgkurs50/

BETFAN boost na LM

200 PLN za wygraną Realu lub PSG – dodatkowa kasa od Fortuny

Fortuna również ma bonusy bukmacherskie i promocje na mecz Realu Madryt z PSG. Ten operator przygotował dodatkowe 200 PLN dla nowych klientów, którzy założą konto w dniach 07.03-09.03.2022. Co trzeba jeszcze zrobić? Wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

 1. Załóż konto z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. Podaj kod ZAGRANIE
 3. Zrób to do startu spotkania (godzina 21:00)
 4. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
 5. Postaw kupon SOLO na wygraną Realu Madryt lub PSG
 6. Stawka to nie mniej niż 4 PLN

Jeżeli trafisz kupon, to dostaniesz normalną wygraną oraz bonus w wysokości 200 PLN. Nim z kolei obstawiasz tak, jak chcesz, bo jest przyznany w formie punktów FKP. Jedyny wymóg, to jednokrotny obrót przed wypłatą!

Baner, Fortuna, 400 PLN
fot. Fortuna

Zdjęcie: pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze