Jednym z hitów we wtorkowy wieczór będzie spotkanie Realu Madryt z Interem. Królewscy na papierze są mocnymi faworytami. W końcu grają u siebie, a do tego ostatnio byli w wysokiej formie. Z drugiej jednak strony wiemy, że Inter też bywa groźny, więc tutaj będziemy świadkami zapewne ciekawego starcia. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Real Madryt – Inter!

Real Madryt – Inter – gdzie oglądać dzisiaj?

We wtorek czekają nas kolejne spotkania w Lidze Mistrzów. Będzie to już ostatnia kolejka, która zadecyduje o wielu rzeczach, w tym kto awansuje z pierwszych miejsc. Nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte w grupie Realu Madryt. Królewscy tym razem na własnym stadionie podejmą Inter. Kto będzie górą w tej rywalizacji? Zobacz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz Real Madryt – Inter i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV lub stream online.

Real Madryt – Inter: za darmo w internecie

Spotkanie Real Madryt – Inter będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go. Za nim jednak przejdziemy do tego, jak odebrać voucher na tę platformę, to polecamy jeszcze sprawdzić Ci proponowane typy dnia, z którymi warto grać.

Wracając już do streamu online z meczu Real Madryt – Inter, to postępuj według tej instrukcji, a otrzymasz voucher na 40 PLN do Polsat Box Go:

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

Real Madryt – Inter: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Real Madryt – Inter? Spotkanie tych drużyn odpalisz m.in. na aplikacji na telewizor od Polsat Box Go. Jedyne co musisz zrobić, to pobrać ją na swoje TV.

Real Madryt – Inter: stream na żywo online

Jeżeli będziesz w podróży lub po prostu nie chcesz oglądać Ligi Mistrzów przez przeglądarkę, to pamiętaj, że możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej. Polsat Box Go posiada swoją “apkę”, która świetnie działa.

Real Madryt – Inter: zapowiedź meczu

Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostaniesz voucher do Polsat Box Go, gdzie będziesz mógł odpalić to spotkanie. Przed jego rozpoczęciem warto, żebyś zapoznał się również z ciekawymi bonusami na start. Tutaj szczegóły:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:44.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Realu z Interem?

Spotkanie Realu Madryt z Interem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Box Go.

O której Real zagra z Interem?

Spotkanie Realu z Interem zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze