Real Madryt – Alaves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.05.2024

Real Madryt - Alaves gdzie oglądać

Real Madryt – Alaves: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W jednym z wtorkowym pojedynków hiszpańskiej La Liga naprzeciw siebie stanie świeżo upieczony mistrz kraju oraz 11. drużyna obecnych rozgrywek. Nawet jeśli drużyna Carlo Ancelottiego ma już pewny tytuł, to z pewnością powalczy o komplet w najbliższym starciu. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Real Madryt – Alaves, to potrzebne informacje na ten temat znajdziesz nieco niżej.

Real Madryt – Alaves gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Real Madryt – Alaves za darmo? Transmisji należy szukać u bukmacherów, a jednym z lepiej zaopatrzonych w naszym kraju jest STS. To właśnie tam znajdziesz mnóstwo interesujących pojedynków z takich lig, jak niemiecka, portugalska, francuska, hiszpańska czy holenderska. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do tych transmisji w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Real Madryt – Alaves i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Real Madryt – Alaves na żywo w TV

Opisywane starcie Real Madryt – Alaves będziesz mógł również obejrzeć w telewizji. Z taką opcją do swoich odbiorców wychodzi między innymi Eleven Sports i to właśnie tam znajdziesz nadchodzący pojedynek nowego mistrza Hiszpanii. Stacja ta oferuje również dostęp do kilku innych rozgrywek piłkarskich, jak Serie A czy Ligue 1. Natomiast potyczka pomiędzy Realem Madryt a Alaves odbędzie się we wtorek, 14. maja o 21:30.

Real Madryt – Alaves gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Real Madryt – Alaves zobaczysz więc między innymi w STS. Znajdziesz tam również mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu różnych dyscyplin. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji.

Gdzie oglądać Real Madryt – Alaves?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Real Madryt – Alaves, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A każdą z wymienionych dyscyplin czy rozgrywek obejrzysz w 100% za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze