RB Lipsk – Union Berlin: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (23.04.2022)

Gdzie oglądać mecz RB Lipsk – Union Berlin? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W Bundeslidze będziemy dzisiaj świadkami rywalizacji Lipska z Union, a więc starcia dwóch ekip z czołówki. Gospodarze nie są jeszcze wcale pewni tego, że utrzymają miejsce w TOP 4, bo po piętach depczą im zawodnicy Bayeru oraz Freiburgu, więc dzisiaj na pewno pójdą na całość!
baner od sts na lipsk - union
fot. sts

RB Lipsk – Union Berlin, gdzie oglądać

W Bundeslidze dojdzie dzisiaj do spotkania RB Lipsk – Union Berlin, które zapowiada się na jedne z ciekawszych, jakie czekają nas w ten weekend w niemieckiej lidze. Gospodarze są sporymi faworytami tutaj, co nie dziwi nas, ale trzeba pamiętać, że Union wcale nie gra wiele gorzej. Obecnie ma szóste miejsce w tabeli i walczy o wskoczenie do TOP 5, co da tej drużynie miejsce w Lidze Europy.

RB Lipsk – Union Berlin, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu RB Lipsk – Union Berlin będzie puszczona w Viaplay, a dokładnie to w aplikacji na telewizory od tego dostawcy. Komentarz będzie w języku polskim, a samo starcie rozpocznie się o godzinie 15:30. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to możesz skorzystać z STS TV i oglądać to starcie za darmo. O tym, jak to zrobić, piszemy więcej niżej!

RB Lipsk – Union Berlin, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z STS możesz oglądać mecz RB Lipsk – Union Berlin za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny zakład bez ryzyka do 234 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Milan – Bologna
Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty. Za samą rejestrację w STS otrzymasz m.in. bonusy na start, w tym chociażby zakład bez ryzyka do 100 PLN!

RB Lipsk – Union Berlin, transmisja online

Transmisja online z meczu RB Lipsk – Union Berlin będzie dostępna w STS TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo te są dość proste: telefon z Androidem lub iOS i podłączenie do internetu. Zasady są więc bardzo proste, a dzięki szerokiej dostępności każdy może obejrzeć to starcie.

RB Lipsk – Union Berlin, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz RB Lipsk – Union Berlin, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Oferta od polskich operatorów również jest dość interesująca i wygląda w ten sposób: Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie RB Lipsk - Union Berlin?

Starcie RBL z Unionem będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której RBL zagra z Unionem?

Spotkanie RBL - Union zaplanowano na godzinę 15:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze