RB Lipsk – Real Madryt: 300 zł za wygrany zakład 1X2

Sidney Raebiger, Fede Valverde

Już we wtorek do gry wraca Liga Mistrzów, a jednym z meczów będzie starcie RB Lipsk – Real Madryt. Przy okazji tego pojedynku bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w której do wygrania jest 300 PLN freebetu. Jak skorzystać z tej oferty? Sprawdź to w poniższym tekście.

Liga Mistrzów 1/8 finału promocja Superbet

Freebet 300 PLN za trafiony typ 1X2 w meczu RB Lipsk – Real Madryt w Superbet!

Rozgrywany we wtorek mecz pomiędzy RB Lipska a Realem Madryt to jeden z dwóch starć otwierających zmagania w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na papierze faworytami w tej parze będą Królewscy, którzy jak co roku stawiani są w gronie głównych kandydatów do tryumfu w całych rozgrywkach. Pierwsza odsłona tej rywalizacji odbędzie się jednak w Niemczech. Kto będzie górą w tym spotkaniu? Jeśli masz swój typ, możesz zagrać go, korzystając ze specjalnej promocji od Superbet i powalczyć o 300 PLN freebetu. Jak to zrobić? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO za przynajmniej 2 PLN, na którym znajdzie się typ na mecz RB Lipsk – Real Madryt z rynku 1X2
  5. W promocji biorą też udział inne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów
  6. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz freebet w wysokości 300 PLN
  7. Powodzenia!

Sprawdź, regulamin promocji, by poznać jej dokładne warunki.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, to teraz masz świetną okazję, by je założyć i przy okazji powalczyć o wysoki darmowy zakład. Stawka zakładu biorącego udział w promocji to zaledwie 2 PLN, a ponieważ freebet wynosi aż 300 PLN, można powiedzieć, że grasz swój typ po kursie 150,00! Zachęcam więc do rejestracji w Superbet z naszym kodem i skorzystania z tej oferty.

Obrazek w tle: fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze