We wtorek o godzinie 18:45 w Lidze Mistrzów rozpoczną się aż dwa spotkania. Jednym z nich będzie starcie RB Lipsk – Manchester City. Obywatele mają już zapewniony awans do fazy pucharowej i możemy tutaj zobaczyć kilku rezerwowych. To jednak wcale nie oznacza dużego spadku jakości i rywalizacja tych ekip po raz kolejny powinna obfitować w wiele goli. Zobacz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz RB Lipsk – Manchester City i dowiedz się też, czy będzie stream online.

RB Lipsk – Manchester City – gdzie oglądać dzisiaj?

RB Lipsk w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów podejmie u siebie Manchester City. Obywatele są mocnymi faworytami w tym starciu, bo mają lepszą kadrę i dotychczas prezentowali się solidniej niż niemiecka ekipa. Na pewno jednak będziemy mieli tutaj do czynienia ze spotkaniem dwóch ekip, które stawiają na ofensywę i w efekcie w ich spotkaniach pada wiele bramek. Kto tym razem wygra? Zobacz, gdzie oglądać mecz RB Lipsk – Manchester City. Sprawdź też opinie o Fuksiarzu, bo ten bukmacher Ci się przyda do zgarnięcia voucheru do Polsat Box Go.

RB Lipsk – Manchester City: za darmo w internecie

Spotkanie RB Lipsk – Manchester City będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a dzięki Fuksiarzowi możesz zgarnąć voucher na 30 dni na tę platformę. Tutaj szczegóły:

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

RB Lipsk – Manchester City: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz RB Lipsk – Manchester City? Spotkanie tych drużyn odpalisz m.in. na aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. Wystarczy po prostu ją pobrać na telewizor ze sklepu play.

RB Lipsk – Manchester City: stream na żywo online

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, stream online z meczu RB Lipsk – Manchester City będzie dostępny m.in. w Polsat Box Go. To platforma, która świetnie działa także w aplikacji mobilnej.

RB Lipsk – Manchester City: zapowiedź meczu

Spotkanie RB Lipsk – Manchester City powinno obfitować w wiele goli i być po prostu ciekawe dla kibiców. Zobacz więc, jakie kursy wystawili operatorzy, a najciekawsze mnożniki na to spotkanie znajdziesz tutaj:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz RB Lipsk - Manchester City?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Sport oraz Polsat Box Go.

O której RB Lipsk zagra z Manchesterem City?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł oglądać już od godziny 18:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze