RB Lipsk – Freiburg: transmisja za darmo oraz stream online. W 25 kolejce Bundesligi dojdzie do starcia dwóch ekip, które stawiają raczej na ofensywę. RBL zagra u siebie z Freiburgiem, więc naturalnie to gospodarze będą faworytami. Czy wykorzystają ten fakt? Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie za darmo!

lipsk, freiburg, fortuna
fot. fortuna

RB Lipsk – Freiburg, gdzie oglądać

W tym sezonie RB Lipsk zdecydowanie nie gra na miarę swojego potencjału. Po 24 kolejkach ma zaledwie 40 punktów na koncie i brak szans na mistrzostwo kraju. Zamiast być równorzędnym rywalem dla Bayernu, to musi walczyć o TOP 4 pod koniec sezonu.

Freiburg dość niespodziewanie depcze po piętach RB Lipsk. Ma tyle samo oczek, co dzisiejszy rywal, ale gorszy bilans bramkowy. Zdobycie punktów na tak trudnym terenie oznaczałoby jednak wyrzucenie RBL poza TOP 4 i być może realną walkę o Champions League w sezonie 2022/2023.

RB Lipsk – Freiburg, transmisja na żywo w TV

W polskiej telewizji mecze Bundesligi nie są pokazywane. Wszystko przez to, że Viaplay nie posiada swoich kanałów TV. To spotkanie, zaplanowane na godzinę 15:30, będziesz mógł jednak obejrzeć w Fortunie. Jak to zrobić? Tłumaczymy to niżej!

Oglądaj mecze RB Lipsk – Freiburg z kodem ZAGRANIE

Transmisje z meczów RB Lipsk – Freiburg można oglądać w aplikacji mobilnej oraz w wersji przeglądarkowej Fortuny. Jak dostać dostęp do Fortuna TV?

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon i poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Miej dodatnie saldo na koncie
  6. Przejdź do sekcji TV i oglądaj mecz

RB Lipsk – Freiburg, transmisja online

Jak już wspomnieliśmy mecz będzie dostępny w aplikacji mobilnej od Fortuny i to właśnie w niej najlepiej będzie Ci obejrzeć to starcie. Przy okazji sprawdź też, gdzie oglądać mecze Bundesligi i obejrzyj pozostałe spotkania!

RB Lipsk – Freiburg, szanse na zwycięstwo

RB Lipsk do tej rywalizacji podejdzie jako faworyt, na co wskazują kursy od bukmacherów. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że Freiburg może tutaj sprawić niespodziankę i zgarnąć komplet punktów. Kto wyjdzie górą z tej rywalizacji?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 maja 2022 15:08.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz RB Lipsk - Freiburg?

Rywalizację RB Lipsk z Freiburgiem będziesz mógł obejrzeć w Fortunie.

O której RB Lipsk zagra z Freiburgiem?

Starcie tych ekip zaplanowano na 15:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze