RB Lipsk – Crvena zvezda: bonus 300 zł za wygrany zakład 1X2 + 50 zł za SuperPrzewagę

Piłkarze RB Lipsk po zdobyciu bramki

Jednym z wyraźniejszych faworytów środowych gier w Lidze Mistrzów jest niemiecki RB Lipsk, który na swoim terenie podejmie Crvenę zvezdę. Już teraz nowi typerzy mogą otworzyć konto u bukmachera Superbet i obstawić to spotkanie w ramach promocji, w której do wygrania jest 350 PLN bonusu! Więcej o tej okazji i zasadach wspomnianej promocji piszę poniżej, zatem zapraszam do sprawdzenia.

baner promo Superbet

RB Lipsk będzie walczył o wyjście z grupy LM z 2. miejsca. Niemiecka ekipa jest zdecydowanym faworytem rywalizacji z Crveną, a mecz ten obstawić możecie u bukmachera Superbet, korzystając ze specjalnej promocji! W jej ramach można otrzymać aż do 350 PLN bonusu za prawidłowo wskazany zakład z rynku 1X2, a więcej na ten temat objaśniam w poniższej instrukcji:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz RB Lipsk – Crvena.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie, a kolejne 50 PLN, jeśli w tym meczu pokryta zostanie SuperPrzewaga!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

RB Lipsk w Lidze Mistrzów wygrał już z Young Boys Berno i po wyrównanej batalii poległ z Manchesterem City. Wydaje się, że niemiecka ekipa spokojnie ogra też outsidera grupy w osobie Crveny. Już teraz możecie zamienić standardowe przeliczniki w wysokości 1.25 na promocyjny kurs 150.00 w Superbet, do czego zachęcam. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze