Gdzie oglądać mecz RB Lipsk – Bayern Monachium? O tym piszemy w poniższym artykule. W sobotę rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Niemiec, w którym RB Lipsk podejmie Bayern Monachium. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 20:30. Kto tutaj wygra to hitowe starcie i rozpocznie sezon od kolejnego trofeum?

RB Lipsk – Bayern Monachium, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz RB Lipsk – Bayern Monachium za darmo? To spotkanie zostanie puszczone w STS TV, a za rejestrację z naszego linku na stronie tego bukmachera zgarniesz bonusy na start i dostaniesz dostęp do transmisji. Jak go zdobyć?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/sts
  2. Zaloguj się na konto
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz RB Lipsk – Bayern Monachium

RB Lipsk – Bayern Monachium, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz RB Lipsk – Bayern Monachium? O tym pisaliśmy wyżej, gdzie pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz korzystać z STS TV bez żadnych opłat za samą transmisję. Na pewno warto będzie obejrzeć starcie Lipska z Bayernem, bo te drużyny grające ze sobą zawsze gwarantują nam świetne show. Mistrzowie Niemiec na papierze są bardzo mocnymi faworytami, ale jak sobie poradzą bez swojego najlepszego strzelca, który przeszedł do Barcelony? Odpowiedź poznamy już dzisiaj późnym wieczorem!

RB Lipsk – Bayern Monachium, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie, podobnie zresztą jak w poprzednim, spotkania Bundesligi będą transmitowane w STS TV, a przedsmak tych rozgrywek w postaci Superpucharu także będziemy mogli obejrzeć u tego bukmachera. Jeżeli chcesz odpalić mecz RB Lipsk – Bayern Monachium na dużym ekranie, to możesz przerzucić obraz z laptopa lub telefonu na TV. W przypadku pierwszego z tych urządzeń wystarczy tradycyjne podpięcie po kablu HDMI. Z kolei przy użyciu smartfona musisz już wyposażyć się w chromecasta.

RB Lipsk – Bayern Monachium, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu RB Lipsk – Bayern Monachium? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od STS TV na swoje urządzenie, a także zapewnić jej stabilny dostęp do internetu.

RB Lipsk – Bayern Monachium, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie RB Lipsk – Bayern Monachium możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Bayern jest ogromnym faworytem i powinien tutaj sięgnąć po kolejne trofeum. Warto jednak podkreślić, że to starcie zostanie rozegrane na Red Bull Arenie w Lipsku.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9 sierpnia 2022 13:32.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz RB Lipsk - Bayern Monachium?

Spotkanie RB Lipsk z Bayernem Monachium będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której RB Lipsk zagra z Bayernem Monachium?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze