Gdzie oglądać mecz Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W czwartek w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy aż cztery polskie drużyny będą walczyć o awans do kolejnego etapu eliminacji. Jedną z nich będzie Lechia, która ma bardzo trudnego rywala. Czy ekipie z Gdańska uda się ugrać korzystny wynik?

baner od viaplay na ligę konferencji

Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk, gdzie oglądać

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej. Dzisiaj w kwalifikacjach do Ligi Konferencji rozegrany zostanie mecz Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk, więc będziemy świadkami dobrego spotkania i miejmy nadzieje, że Polacy będą mieli dobry wynik. Lechia jest underdogiem, ale sporo osób liczy na to, że sprawi tutaj niespodziankę. Na pewno nie będzie to nudne starcie, ponieważ Rapid gra ofensywny i przyjemny futbol.

Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk? Rywalizacja zostanie puszczona w Viaplay w aplikacji na telewizory od tej platformy. Musisz jednak wykupić pakiet sportowy, o czym trzeba pamiętać. Aplikacja dobrze działa, a jedyne czego jeszcze potrzebujesz jeszcze, to sprawnego internetu. Warto przy okazji sprawdzić, jak działają transmisje live u bukmacherów, ponieważ przed nami długi sezon pełen emocji, a u operatorów można często oglądać spotkania za free.

Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Viaplay, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania tych drużyn, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Rejestrując się u tego dostawcy z naszego linku możesz oglądać spotkania przez 30 dni za darmo. W jaki sposób jest to możliwe? Tutaj wszystko tłumaczymy:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz
Jak więc widzisz, sposób, aby obejrzeć stream online z Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk za darmo jest dość prosty. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut i dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się transmisją za free. Pamiętaj, że możesz z tego portalu korzystać jeszcze przez 30 dni.

Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Hitowa rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Viaplay. Pamiętaj, że korzystając z tego rozwiązania musisz mieć podłączony stały internet, który nie przerywa. To standardowy wymóg i nie można go w żaden sposób ominąć.

Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Lechia Gdańsk nie jest faworytem w tym spotkaniu, ale na pewno spróbuje poszukać swoich okazji. Zanim rozpocznie się tę walkę możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy.
fot. pressfocus
Gdzie oglądąć mecz Rapid - Lechia?

Spotkanie Rapidu z Lechią będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której Rapid zagra z Lechią?

Rapid zmierzy się z Lechią o godzinie 19:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze