Legalny bukmacher Betlic zorganizował nową promocję dla osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi. Na czym polega? Na nagradzaniu najbardziej aktywnych graczy. Ranking Mistrzów to okazja na zdobycie dodatkowych bonusów do gry. Zwycięzca zgarnia aż 2000 zł! Aby dowiedzieć się więcej, kliknij link Betclic kod promocyjny.

Środki bonusowe dla 100 Graczy? – tylko w Betclic

Promocja przeznaczona jest dla każdej osoby posiadającej konto bukmacherskie na stronie Betclic. Co należy zrobić? Stawiać na dowolne zakłady i wspinać się po drabinkach rankingu. Aby wejść do gry, kliknij „DOŁĄCZ”! Promocja obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe oraz zakłady przedmeczowe i live, pojedyncze i wielokrotne. Minimalna stawka wynosi 5 zł, a kurs 1,50. Rywalizacja trwa do 22 marca.

ranking mistrzów betclic

Wchodząc do gry, zdobywasz punkty za każdy postawiony kupon. Jeśli wybierzesz zakłady pojedyncze, otrzymasz 1 punkt za każdą postawioną złotówkę. Jednak przy obstawianiu kuponów AKO, zdobywasz aż 5 punktów za każdy 1 PLN! Sam decydujesz, co obstawiasz.

Sprawdź nagrody za poszczególne miejsca

Promocja Betclic nagradza aż 100 najlepszych graczy zakładów bukmacherskich. Jeśli jeszcze nie założyłeś konta bukmacherskiego to nic straconego. Nadal możesz zająć poszczególne miejsca w rankingu – rejestracja zajmie Ci niespełna 5 minut. Sprawdź sam, co czeka na najbardziej aktywnych graczy Betclic.

ranking mistrzów betclic

Autor zdjęcia: TijanaM / www.shutterstock.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze