Większość legalnych bukmacherów na polskim rynku proponuje na start bonus od depozytu, ale to nie jedyna promocja, z której mogą korzystać gracze. Równie ciekawe są opcje darmowych zakładów, które znajdziemy w ofercie kilku operatorów. W dzisiejszym tekście przedstawimy Wam najciekawsze propozycje freebetów, a także ich warunki. Co trzeba wiedzieć o bonusach bez depozytu? Zapraszamy!

Czym jest bonus bez depozytu?

Na początek warto zastanowić się nad samym pojęciem freebetu. Osoby z długim stażem nie potrzebują takich informacji, jednak ten tekst może również trafić do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką.

Freebet, czyli darmowy zakład, to opcja, którą oferują bukmacherzy już na start jako bonus bez depozytu. Co istotne, zazwyczaj jest on dostępny już za samo założenie konta, a do tego, jak sama nazwa wskazuje nie wymaga od gracza wpłaty środków własnych. Freebety bardzo często są wykorzystywane przez graczy jako pierwszy zakład pod kątem sprawdzenia oferty, a także możliwości u danego bukmachera. Ile propozycji na rynku, tyle ofert, dlatego też niektóre darmowe zakładu wymagają konkretnego obrotu, a także minimalnych kursów. Wszystkie informacje można znaleźć w warunkach promocji na stronie operatorów, ale w dzisiejszym tekście rozłożymy również na czynniki pierwsze poszczególne oferty darmowych zakładów na polskim rynku.

Skoro wiemy już, czym jest freebet, warto przeanalizować najlepsze propozycje legalnych bukmacherów w aspekcie darmowych zakładów.

Najlepsze bukmacherskie bonusy bez depozytu na rynku

Jesteś fanem darmowych zakładów i chcesz bliżej zapoznać się z propozycjami na rynku zakładów bukmacherskich? Znakomicie, ponieważ w tym akapicie przejrzymy najciekawsze możliwości, z których mogą skorzystać gracze w naszym kraju.

1. STS

Najwyższą propozycję darmowego zakładu znajdziemy w ofercie STS. Legalny bukmacher bez depozytu proponuje swoim klientom do 29 PLN za założenie konta!

Co najważniejsze, gracze nie muszą wpłacać żadnych środków. Jak sama nazwa wskazuje, jest to bonus bez depozytu, a do tego najwyższy na rynku. Freebet w STS nie musi być zagrany jednorazowo za pełną sumę, można go podzielić według własnych potrzeb. Podobnie jak w przypadku pozostałych ofert potrzebny będzie określony obrót darmowym zakładem. W ofercie STS gracze muszą dokonać trzykrotnego obrotu po kursi minimalnym kuponu 1.91.

Tutaj możesz odebrać freebet:

2. Freebet od bukmachera Totolotek bez depozytu

W ofercie Totolotka gracze mogą skorzystać darmowego zakładu do 25 PLN, który stanowi drugą część oferty powitalnej. Freebet posiada konieczne warunki, które muszą zostać spełnione, żeby gracz mógł wypłacić pieniądze. Są to trzykrotny obrót, a do tego kupon bonusowy musi posiadać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.0.

Odbieram Freebet w Totolotku:

3. Bukmacher LVBET – darmowy zakład bez depozytu

Zakłady bukmacherskie LVBET domyślnie nie mają w swojej ofercie darmowego zakładu, ale korzystając z naszego kodu promocyjnego przy założeniu konta u tego operatora dostaniecie taką możliwość. Z kodem 1500PLN czytelnicy Zagranie mogą skorzystać z 20 PLN w ramach Freebetu. Gracz nie musi wpłacać własnych środków, wystarczy zarejestrować się z podanym poniżej kodem promocyjnym, a następnie wysłać mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule Bonus bez Depozytu.

Chcę otrzymać darmowy zakład 20 PLN w LVBET!

4. Oferta powitalna Fortuny i bukmacherski bonus bez depozytu

Gracze mają do wyboru skorzystanie aż z trzech opcji w ofercie powitalnej Fortuny. Jedną z nich jest oczywiście darmowy zakład. Czeski operator proponuje Freebet o wartości 20 PLN. Otrzymany bonus znajdzie się na koncie gracza w terminie 3 dni od założenia konta. Co istotne, zostanie przyznany w formie punktów FKP. Jeszcze lepiej prezentują się warunki obrotu, ponieważ nie można go od razu wypłacić, ale wystarczy tylko jeden obrót zakończony powodzeniem!

Odbieram Freebet w Fortunie

5. Freebet – PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na rynku, jednak firma stawia na regularny rozwój. Obecnie w ofercie powitalnej tego operatora znajdziemy bonus od depozytu, ale również freebet, który jest dostępny w sklepie o wartości 10 PLN.

Odbieram Freebet w PZBuk

ForBET – darmowy zakład od bukmachera?

W ofercie ForBET nie ma darmowego zakładu, jednak warto podkreślić, że bukmacher ma bardzo ciekawą propozycję dla czytelników Zagranie. Z kodem promocyjnym 2100PLN otrzymacie możliwość zagrania pierwszego kuponu bez ryzyka do 50 PLN.

Odbieram bonus

Jak wykorzystać bukmacherskie bonusy bez depozytu?

Jak widać ofert powitalnych, które posiadają darmowy zakład na polskim rynku nie brakuje. Teraz od Was zależy, która z propozycji przypadnie Wam do gustu. Najwyższą ofertę ma oczywiście STS, jednak warto także zwrócić uwagę na propozycję Fortuny, gdzie wystarczy jedno zagranie zakończone powodzeniem, żeby wypłacić środki. Dla jednych najważniejsza będzie kwota, jaką otrzymają za darmo, dla innych warunku obrotu, a także kurs minimalny kuponu. Ile ofert, tyle możliwości. A dla Was, która propozycja jest najciekawsza? Dajcie znać w komentarzu.

Podobnie jak w przypadku pozostałych ofert promocyjnych na start, darmowe zakłady muszą być wykorzystane z głową. Tak jak wcześniej wspomniałem, często służą jako próba treningu i wypróbowania oferty, jednak przy odpowiednim wyborze zdarzeń można wyciągnąć z nich wiele korzyści. Warto pamiętać, że darmowych zakładów nie trzeba wykorzystywać od razu, jednak w regulaminie może być określony konkretny termin. Nie trzeba również grać za pełną kwotę Freebetu, zazwyczaj można go podzielić według uznania.

Warto dokładnie przemyśleć co chcemy zagrać, przeczytać analizy, najlepiej obstawiać zdarzenia, o których mamy większe pojęcie lub widzieliśmy w ostatnim czasie grę tych drużyn. Istotnym aspektem są również rangi spotkań, a także kontuzje kluczowych zawodników. Granie na podstawie sugestii kogoś innego i w ciemno często kończy się rozczarowaniem.

W Internecie nie brakuje ciekawych analiz, w których można znaleźć darmowe typy bukmacherskie, ale również specjalnych grup dyskusyjnych, gdzie bardziej doświadczenie gracze mogą pomóc w dobraniu odpowiednich pozycji. Nie trzeba sugerować się ich zdaniem, jednak wymiana opinii często jest kluczem przy powodzeniu kuponu.

Z tego miejsca zapraszamy do naszej grupy typerskiej, gdzie możecie spytać o opinię i sprawdzić codzienne typy.

Oferta bukmacherów do wykorzystania bonusu bez depozytu

Oferta legalnych bukmacherów w naszym kraju stoi na wysokim poziomie, dlatego nie trzeba obawiać się o brak konkretnych propozycji do obstawienia. Kluczowym elementem jest oczywiście piłka nożna, która w Polsce jest najchętniej wybieraną dyscypliną przez graczy. Spory wpływ na to ma oczywiście dostępność w TV, ale także popularność. Wydarzenia związane z udziałem reprezentacji Polski generują ogromne zainteresowanie. Oprócz tego fani piłki nożnej koncentrują uwagę na zagranicznych ligach, ale nie zapominają o PKO Ekstraklasie, która niedawno wznowiła rozgrywki.

bukmacher bez depozytu

Punktem wspólnym w ofercie wszystkich legalnych bukmacherów jest posiadanie pakietu zdarzeń na:

  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • PKO Ekstraklasa
  • Liga Mistrzów

W ofercie na piłkę nożną bardzo często decydują zdarzenia dodatkowe. Handicapy, rzuty rożne, żółte kartki, strzelcy bramek – gracze stale poszukują ciekawych rozwiązań, których nie znajdą w podstawowych propozycjach bukmacherów.

bukmacher bez depozytu

O pozostałe miejsca w czołówce rywalizuje kilka popularnych dyscyplin, jak na przykład koszykówka, siatkówka, tenis ziemny czy hokej na lodzie. Zainteresowanie generują przede wszystkim ważne wydarzenia, jak wznowienie sezonu w NBA czy NHL, a także występy kadry narodowej na przykład na Mistrzostwach Świata czy Europy. Zimą sporą popularność w branżu zakładów bukmacherskich w Polsce mają również skoki narciarskie.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Warto zaznaczyć, że wszystkie z przedstawionych przez nas ofert dotyczą legalnych bukmacherów, czyli podmiotów, które otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów w naszym kraju.

Granie u legalnych bukmacherów gwarantuje klientom bezpieczeństwo, ponieważ nie muszą obawiać się konsekwencji prawnych, którymi jest zagrożone korzystanie z usług nielegalnych podmiotów. Licencjonowani operatorzy w Polsce odprowadzają podatek na rzecz skarbu państwa. Do tego nie wolno zapominać o wsparciu polskiego sportu, co widać na przykładzie wielu umów sponsorskich zawartych z klubami w poszczególnych dyscyplinach.

Pełen ranking prezentuje się następująco: