Gdzie oglądać mecz Rangers – Crvena Zvezda? W czwartek w Lidze Europy szkocka ekipa zmierzy się z serbską drużyną. Będzie to jedno z bardziej interesujących spotkań, jakie czekają nas tego dnia w tych rozgrywkach. Na papierze to gospodarze są faworytami, ale czy to się przełoży na samo starcie? Zobacz, jak pójdzie tym drużynom!

Liga Europy, Viaplay

Mecz Rangers – Crvena Zvezda dzisiaj, gdzie oglądać

Rangers do spotkania z Crveną Zvezdą podejdzie jako mocny faworyt. Różnica w kursach jest spora i widoczna gołym okiem. Dlaczego tak jest? Ponieważ Szkoci u siebie są bardzo mocni, a do tego nawet na papierze są silniejszą ekipą.

Crvena Zvezda to solidna drużyna, która regularnie potrafi zaskakiwać i ogrywać teoretycznie lepszych rywali. Teraz jednak wyzwanie będzie bardzo trudne, bo przecież wiemy, jak groźni są wyspiarze na własnym stadionie, co też regularnie wykorzystują.

Rangers – Crvena Zvezda, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Rangers – Crvena Zvezda będzie dostępna w aplikacji na telewizor od Viaplay. Ta platforma daje dostęp do takiego rozwiązania i warto go rozważyć. Samo spotkanie z kolei rozpocznie się o godzinie 21:00, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby się zaopatrzyć w darmowy dostęp do Viaplay.

Rangers – Crvena Zvezda: transmisja na żywo za darmo

W Viaplay pokazywane są wszystkie spotkania Ligi Europy, w tym także starcie Rangers – Crvena Zvezda. Jak odebrać voucher na 30 dni do Viaplay? To akurat jest banalne, bo wystarczy założyć konto z naszego baneru, który podaliśmy wyżej. Nic więcej nie musisz robić i jest to świetna opcja na europejskie puchary!

  1. Załóż konto z baneru
  2. Zaloguj się na nie
  3. Oglądaj mecz Rangers – Crvena Zvezda

Warto jeszcze bliżej przyjrzeć się typom na Ligę Europy i obstawić spotkania z tych rozgrywek. Wtedy masz większe emocje z oglądania!

Rangers – Crvena Zvezda, transmisja online

Transmisja online z meczu Rangers – Crvena Zvezda będzie dostępna w Viaplay w wersji przeglądarkowej, w TV oraz w aplikacji na telefony. Możliwości jest więc sporo i możesz sobie wybrać to, co Ci pasuje i jest dostosowane do Twoich potrzeb.

Rangers – Crvena Zvezda, kursy bukmacherów

Zanim rozpocznie się spotkanie Rangers – Crvena Zvezda możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy wystawili bukmacherzy. Po nich widać, że większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Zobacz, jakie są kursy na to starcie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 17:08.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Rangers - Crvena Zvezda?

Starcie Rangers - Crvena Zvezda będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

Jak oglądać za darmo mecz Rangers - Crvena Zvezda?

Załóż konto w Viaplay z naszego baneru i oglądaj za darmo Ligę Europy!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze