Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Slavia Praga? O tym piszemy w poniższym artykule. W czwartek w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy wicemistrzowie Polski podejmą na własnym stadionie Slavię. Która z ekip zapewni sobie przewagę przed rewanżem i zdobędzie tutaj wygraną?

Raków Częstochowa – Slavia Praga, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Slavia Praga? Spotkanie wicemistrza Polski ze Slavią w ramach ostatniej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT. Tak, jak poprzednie etapy, tak ten także zostanie pokazany w TVP całkowicie za darmo. Nie ma tutaj żadnych ukrytych opłat.

Przy okazji sprawdź jednak też transmisje live u bukmacherów, bo dzięki nim możesz oglądać mecze za darmo – warto zerknąć na to rozwiązanie przed nadchodzącym sezonem!

Raków Częstochowa – Slavia Praga, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Raków Częstochowa – Slavia Praga? O tym pisaliśmy wyżej i warto się tym zainteresować, bo jest to całkowicie darmowa opcja, a wicemistrzowie Polski grają świetny futbol. Raków w poprzedniej fazie eliminacji wyglądał solidnie i bez żadnych problemów pokonał rywali. Teraz Częstochowian czeka trudniejsza przeprawa, ale na pewno nie można z góry ich przekreślać.

Raków Częstochowa – Slavia Praga, transmisja na żywo w TV

Transmisję na żywo w TV z meczu Raków – Slavia obejrzysz w TVP SPORT. Ta stacja jest dostępna w płatnym pakiecie, ale jeżeli masz telewizor ze Smart TV, to możesz pobrać aplikację na TV od TVP SPORT. W niej także możesz obejrzeć tę rywalizację, a jedyne co jest wymagane, to stabilne podłączenie do internetu.

Raków Częstochowa – Slavia Praga, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Raków – Slavia? Będziesz mógł to zrobić na kilku urządzeniach, w tym np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od TVP SPORT na swoje urządzenie i zapewnić mu stabilny dostęp do internetu.

Raków Częstochowa – Slavia Praga, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Raków Częstochowa – Slavia Praga możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Raków to faworyt. Czy ten wykorzysta swoje argumenty?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Raków - Slavia?

Spotkanie Rakowa ze Slavią będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT.

O której Raków zagra ze Slavią?

Raków zmierzy się ze Slavią już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze