Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Raków - Pogoń gdzie oglądać

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Ostatni sobotni pojedynek w Ekstraklasie zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Naprzeciw siebie staną bowiem drużyny, które mają realne szanse na TOP 3 i można być pewnym, że emocji nie zabraknie. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Raków – Pogoń, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Raków – Pogoń na żywo? Tak naprawdę transmisji z Ekstraklasy należy szukać wyłącznie w Canal+, bowiem to jedyne miejsce, które posiada prawa do spotkań live z naszej rodzimej ligi. Jeżeli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję wykupienia takiego pakietu od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w sobotę, 11. maja o 20:00.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Raków – Pogoń będzie dostępny zarówno w TV, jak i w internecie. Poza dostępem na Canal+ Sport w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Raków – Pogoń
Kursy na wynik 1X2 w meczu Raków - Pogoń
Superbet
1.80
Raków
3.80
Remis
4.50
Pogoń
Zagraj!

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Raków – Pogoń, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u innych bukmacherów na polskim rynku, jak chociażby w Superbet TV. W końcu każdy z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, ale też NBA czy NHL.

Zaloguj się aby dodawać komentarze