Raków Częstochowa – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Piłkarze Rakowa po wygranym spotkaniu

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – ŁKS Łódź? Już wiemy, że Raków jesienią tego roku będzie łączył grę w europejskich pucharach z występami na krajowym podwórku. W kolejnym ligowym starciu mistrzowie Polski zagrają z beniaminkiem z Łodzi, a my w poniższym tekście powiemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć Raków – ŁKS na żywo i legalnie! Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź na żywo w TV

Spotkanie Rakowa Częstochowa z ŁKS-em Łódź, chociaż ma wyraźnego faworyta, to zapowiada się świetnie. Mistrzowie Polski muszą w lidze odrabiać straty do czołówki, zaś beniaminek postara się zdobyć cenne w walce o utrzymanie punkty. Zawody te rozpoczną się 16. września 2023 roku o godzinie 17:30 i będą drugim w kolejności sobotnim starciem PKO BP Ekstraklasy. Tradycyjnie już, transmisję w TV znajdziemy zarówno na Canal+ Sport, jak i na Canal+ Sport 3!

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli spotkania piłkarskie wolicie oglądać w formie streamów online, to również rywalizację Rakowa z ŁKS-em zobaczycie w taki sposób! Canal+ ma swoją stronę internetową, na której to znajdziecie transmisje ze wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy, a więc również z konfrontacji mistrza Polski z beniaminkiem. Wszystko to w legalny i bezpieczny sposób, a w dodatku w promocyjnej ofercie! Wszystkie szczegóły przytoczonej opcji umieszczam poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Raków – ŁKS i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – ŁKS Łódź?

Finalnie wychodzi więc na to, że rywalizację Rakowa z ŁKS-em obejrzymy w serwisie Canal+, a skorzystać będziemy mogli zarówno z transmisji w TV, streamów online, a nawet aplikacji mobilnej, którą zainstalujemy na telefon z systemem IOS lub Android. Mamy więc szeroki wybór odnośnie sprzętu do oglądania, a jeśli zechcecie obstawić typy na to spotkanie, sprawdźcie koniecznie dostępne na naszym rynku zakłady bez ryzyka. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze