Raków Częstochowa – Lech Poznań: bonus 200 zł za gola wybranej drużyny!

Kristoffer Velde, Bogdan Racovitan

W niedzielę o 17:30 odbędzie się niezwykle interesujące spotkanie Rakowa z Lechem rozgrywane w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Przy okazji tej rywalizacji możesz powalczyć o 200 PLN freebetu, a to dzięki specjalnej promocji u bukmachera Superbet. Jak powalczyć o dodatkową kasę na grę? Sprawdź to w poniższym artykule.

Superbet kurs 100 Raków - Lech

Kurs 100,00 na gola Rakowa lub gola Lecha w meczu 23. kolejki Ekstraklasy w Superbet

Niedzielne starcie Rakowa z Lechem to jeden z dwóch hitów 23. kolejki naszej ukochanej Ekstraklasy. Jest to rywalizacja zespołów, które liczą na grę o najwyższe lokaty i jak na razie znajdują się w czołówce, wszak Medaliki zajmują szóstą pozycję w tabeli, zaś Kolejorz jest trzeci. Wynik tego meczu będzie miał zatem ogromne znaczenie dla końcowego układu sił w górze stawki, więc należy spodziewać się w nim wielu emocji. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, załóż je z naszym kodem i zagraj swój typ na gola Rakowa lub Lecha, a jeśli trafisz, otrzymasz 200 PLN freebetu. Masz przeczucie co do tego, kto zdoła strzelić przynajmniej jedną bramkę? Skorzystaj ze specjalnej promocji! Oto jej warunki:

  1. Kliknij link https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  3. Wpłać przynajmniej 50 PLN na depozyt
  4. Zagraj kupon SOLO zawierający typ na minimum jednego gola Rakowa lub minimum jednego gola Lecha za przynajmniej 2 PLN
  5. Jeśli uda Ci się trafić, otrzymasz freebet 200 PLN
  6. Powodzenia!

Zachęcam do sprawdzenia dokładnego regulaminu promocji.

Nie masz jeszcze konta w Superbet? Niedzielny hit może być więc świetną okazją, by to uczynić i zarazem zgarnąć dwie stówki freebetu! Oba zespoły prezentują ofensywną piłkę, więc szansa na gola którejś z nich jest bardzo wysoka. W ramach tej promocji możesz zagrać wybrany przez siebie typ po kursie 100,00, co jest niezwykle korzystną ofertą. Gorąco zachęcam zatem do założenia konta w Superbet z naszym kodem i skorzystania z tej oferty.

Obrazek w tle: fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze