Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – FC Astana? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule, gdzie dokładnie to tłumaczymy. Wicemistrzowie Polski są mocnymi faworytami w tym starciu. Różnica w kursach jest bardzo duża, a podopieczni Papszuna powinni podejść do tej rywalizacji mocno zmotywowani. Czy tak się faktycznie stanie?

Raków Częstochowa – FC Astana, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – FC Astana? O tym przeczytasz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. Wicemistrzowie Polski o godzinie 21:00 podejmą na stadionie miejskim zawodników Astany. Polacy są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale wiemy dobrze, że rodzime drużyny często różnie podchodzą do eliminacji. Na pewno jednak warto będzie sprawdzić jak pójdzie podopiecznym Papszuna.

Raków Częstochowa – FC Astana, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Raków Częstochowa – FC Astana będzie puszczona w TVP SPORT. Telewizja Polska wykupiła prawa do pokazywania spotkań z udziałem polskich drużyn w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. Rywalizacja Kolejorza z Batumi będzie pokazywana nie tylko w TV, ale także na stronie internetowej, o czym więcej piszemy niżej. Dzięki temu będziesz mógł odpalić to spotkanie za darmo.

Raków Częstochowa – FC Astana, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Raków Częstochowa – FC Astana? Ta będzie pokazana o godzinie 21:00 na TVP SPORT, w aplikacji mobilnej oraz wersji przeglądarkowej. Jedyne co musisz zrobić, to zadbać o stabilne połączenie internetowe, a następnie wejść na stronę i odpalić interesującą Cię transmisję. To wszystko – jak więc widzisz, jest to bardzo prosty proces. Przy okazji sprawdź jeszcze zasady pokera, bo czekając na to starcie możesz się pobawić u bukmacherów.

Raków Częstochowa – FC Astana, transmisja online

Transmisja online z meczu Raków Częstochowa – FC Astana będzie również transmitowana w aplikacji TVP SPORT na telefony i telewizory. W przypadku pierwszej z tych opcji musisz mieć urządzenie z systemem Android lub iOS i pobrać z odpowiedniego sklepu taką aplikację. Z kolei TV musi mieć Smart TV, aby móc korzystać z tego rozwiązania. Większość nowych telewizorów jest w to już wyposażona.

Raków Częstochowa – FC Astana, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie Lech Poznań – Dinamo Batumi zobacz jeszcze, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na to starcie operatorzy. W ich ofercie można znaleźć fajne zakłady ze sporym value na rynek 1X2. Kilka z nich przedstawimy Ci tutaj:
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Raków - Astana?

Starcie Rakowa z Astaną będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT.

O której Raków zagra z Astaną?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze