Takefun – Zabielski typy i kursy – to wszystko znajdziesz w poniższym artykule. Już w piątek, 25.08.2022, odbędzie się 15 gala FAME MMA, a podczas niej będziemy świadkami dobrego widowiska, ponieważ do oktagonu wejdą Takefun i Zabielski. Który z nich będzie górą i wygra to starcie? Czy Górniak pokaże na co go stać?

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Takefun – Zabielski typy

Szukasz typów na walkę Takefuna z Zabielskim? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o nich piszemy w poniższym tekście. Starcie obu zawodników na papierze wygląda na dość interesujące, bo mają co pokazać w oktagonie. Zabielski zdążył się nam już dobrze zaprezentować, a jego rywalowi brutalnie przerwano walkę przez wsadzenie palca w oko, pomimo tego, że był zdolny do dalszego toczenia pojedynku. Teraz będzie chciał sporo udowodnić!

Takefun – Zabielski kursy bukmacherskie

Szukasz kursów bukmacherskich na walkę Takefuna z Zabielskim? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ niżej pokażemy Ci najciekawsze opcje. Betclic przygotował ofertę na każdą walkę FAME MMA 15 i są już dostępne mnożniki na to, kto wygra.

Jak więc widzimy, dysproporcja w kursach jest dość spora, ale przecież to Zabielski ma większe doświadczenie? Teoretycznie tak, ale trzeba pamiętać, że nie do końca wiemy, na co stać Takefuna, którego walkę niepotrzebnie przerwano. Na pewno kolega Nitrozyniaka jest żwawy i szybko się rusza, co też może wykorzystać w tym starciu.

Takefun – Zabielski: zapowiedź walki

Drugą walką tego wieczoru na FAME MMA 15 będzie właśnie pojedynek Takefuna z Zabielskim. Obaj zawodnicy mają już pierwsze doświadczenie w oktagonie, więc nie są nowicjuszami. Drugi z nich ma na koncie zwycięstwo oraz remis, a rywalizacja Górniaka z Hejterem została rozstrzygnięta jako “no contest” za co na pomoc medyczną spadła fala hejtu, ponieważ Takefun był gotowy do dalszej walki i bez problemu pokonałby Hejtera.

Takefun – Zabielski: kto wygra?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Takefun, ale nam bliżej do zdania, że to Zabielski wygra. Dlaczego gramy na wyższy kurs? Jest kilka powodów przemawiających za taką propozycją. Zacznijmy od tego, że Zabielski ma większe doświadczenie, potrafi się bronić, a do tego jeszcze ma lepsze warunki do K1. Zanim przejdziemy do typów na Takefun – Zabielski, to sprawdź jeszcze nasze propozycje na FAME MMA 15!

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky

Typy na walkę Takefun – Zabielski

Nasz typ na walkę Takefun – Zabielski to zwycięstwo drugiego z nich po kursie 2.05. Można to zagrać nawet jako singiel, bo tak wysoki mnożnik wystawiony przez Betclic daje nam spore value. Na pewno Filip jest w stanie tutaj zaskoczyć i wiele argumentów za nim przemawia. Ma sporo siły, a K1 to format, który lubi właśnie ze względu na jego predyspozycje fizyczne. Wystarczy też, że doprowadzi Takefuna trzy razy do liczenia i będzie miał już wygraną w garści.

Betclic
2.05
Zabielski
typy na zabielski - takefun
fot. betclic

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Takefuna z Zabielskim?

Pojedynek tych zawodników będziesz mógł obstawić w Betclic!

Kto jest faworytem w starciu Takefuna z Zabielskim?

Zdaniem bukmacherów większe szanse ma Takefun.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze