Gdzie oglądać walkę Takefun – Zabielski? Na to pytanie odpowiemy Ci niżej. Pojedynek Takefuna z Zabielskim rozpocznie się prawdopodobnie około godziny 20:30, ale nie możemy być tego pewni. Takefun jest tutaj faworytem, ale Zabielski na pewno może się tutaj pokazać z dobrej strony i zaskoczyć wszystkich.

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Takefun – Zabielski, gdzie oglądać?

Trzecią walką na FAME MMA 15 będzie pojedynek Takefuna z Zabielskim, który zapowiada się na bardzo ciekawy. Format to K1, a obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia w oktagonie. Górniak to faworyt, ale czy wykorzysta swoje argumenty? Na pewno będzie można sprawdzić, jak mu pójdzie, a więcej o tym znajdziesz w naszych typach.

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 15!

Takefun – Zabielski, godzina walki

O której Takefun powalczy z Zabielskim? Godzina tego pojedynku nie jest nam znana, ale sporo się mówi o tym, że będzie to około 20:30 – trzeba jednak brać pod uwagę, że może się to zmienić i jest to dość płynne!

Takefun – Zabielski, transmisja na żywo w TV

Transmisja z walki Takefuna z Zabielskim nie zostanie pokazana w TV, ponieważ FAME MMA nie zdecydowało się na podpisanie umowy z telewizją. Prędzej, czy później raczej się to jednak stanie, ponieważ popularność gali rośnie z każdą edycją. Możesz jednak podpiąć laptopa do TV lub przerzucić obraz z telefonu na telewizor!

Stream z walki Takefun – Zabielski

Gdzie oglądać za darmo walkę Takefun – Zabielski? Jeżeli chcesz to zrobić w pełni legalnie, to nie będzie takiej opcji, ponieważ aby uzyskać dostęp, należy wykupić dostęp do systemu PPV. Stream online z tego starcia będzie dostępny na stronie FAME MMA. Już wyżej napisaliśmy, że aby móc w ogóle myśleć o skorzystaniu z tej opcji, musisz wykupić dostęp w postaci PPV, aby obejrzeć starcie tych zawodników. Cena to około 30 PLN, a płatności dokonujesz na stronie federacji!

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać walkę Takefun - Zabielski?

Walkę Takefuna z Zabielskim będziesz mógł obejrzeć na stronie FAME!

O której Takefun powalczy z Zabielskim?

Będzie to jeden z pierwszych pojedynków tego wieczoru i rozpocznie się około 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze