Gdzie oglądać mecz Radunia Stężyca – Stal Rzeszów? W tę niedziele odbędą się dwa mecze w drugiej lidze. Jednym z nich jest starcie Raduni ze Stalą. Mecz tych ekip zapowiada się na dość ciekawy, więc warto go będzie obejrzeć. Goście są faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty i wygrają to starcie? ewinner, baner, canal online

Radunia Stężyca – Stal Rzeszów, gdzie oglądać

Radunia Stężyca do meczu ze Stalą Rzeszów podejdzie jako underdog. Nie zmieni tego nawet fakt, że Radunia zagra na własnym stadionie. Pod wieloma kątami Stal jest lepsza, co powinno się przełożyć na samo spotkanie. Warto podkreślić, że drużyna z Rzeszowa jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli. Radunia z kolei znajduje się na dziewiątej lokacie. Różnica w punktach to aż 23 oczka, a forma tych drużyn jest nieporównywalna. Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Radunia Stężyca – Stal Rzeszów? Jak tak, to dobrze się składa, bo niżej to tłumaczymy.

Radunia Stężyca – Stal Rzeszów, transmisja na żywo w TV

Transmisję w TV z meczu Radunia Stężyca – Stal Rzeszów będziesz mógł obejrzeć za pomocą Canal+ Online. Trzeba jednak podkreślić, że jest to płatna opcja i musisz wcześniej wykupić dostęp do abonamentu, albo skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem, o której więcej piszemy niżej. Musisz także mieć telewizor ze Smart TV i pobrać na niego aplikację od Canal+ Online.

Radunia Stężyca – Stal Rzeszów, transmisja na żywo za darmo

Istnieje jednak możliwość, która pozwala Ci na obejrzenie za darmo transmisji z meczu Radunia Stężyca – Stal Rzeszów. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest proste:
  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Wykorzystaj go na stronie Canal+

Radunia Stężyca – Stal Rzeszów, transmisja online

Transmisję online z meczu Radunia Stężyca – Stal Rzeszów będziesz mógł obejrzeć w internecie za pomocą przeglądarki internetowej? Jest również możliwość zobaczenia tego spotkania za pomocą aplikacji w telefonie i na telewizorze. Jak chcesz mieć większe emocje z kibicowania tym ekipom, to sprawdź nasze typy dnia i grając u operatorów zwiększ emocje z oglądania!

Radunia Stężyca – Stal Rzeszów, szanse na zwycięstwo

Oprócz tego, gdzie oglądać mecz Radunii Stężyce ze Stalą Rzeszów, warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na to spotkanie przygotowali operatorzy. Obstawiając u nich można zapewnić sobie większe emocje z oglądania!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 07:44.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Radunia - Stal?

Starcie Radunii ze Stalą możesz obejrzeć w Canal+ Online!

O której Radunia zagra ze Stalą?

Radunia zmierzy się ze Stalą już o godzinie 15:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze