Radunia Stężyca – Hutnik Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.07.2023

Piłkarz Raduni po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Radunia Stężyca – Hutnik Kraków? W najbliższą niedzielę zakończymy drugą serię gier w eWinner 2. Lidze, a bardzo interesująco zapowiadającym się starciem będzie to w Stężycy, gdzie Radunia zmierzy się z Hutnikiem Kraków. Jeżeli szukacie informacji na temat transmisji w TV i streamów online z tej batalii, to w poniższym tekście znajdziecie właśnie tego typu treści! Zapraszam do lektury.

Radunia Stężyca – Hutnik Kraków, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Raduni Stężycy z Hutnikiem Kraków będzie jednym z dwóch, zaplanowanych na niedzielę meczów na trzecim poziomie rozgrywkowym. Jednocześnie, pamiętając występy obu ekip sprzed tygodnia, śmiało można powiedzieć, że rywalizacja ta będzie zacięta i bardzo ciekawa do oglądania! Samo starcie w Stężycy rozpocznie się w niedzielę 30. lipca 2023 roku o godzinie 17:00. TVP Sport pokazuje na swojej antenie jedno spotkanie eWinner 2. Ligi na kolejkę, jednak niestety w tym tygodniu nie będzie to rywalizacja Raduni z Hutnikiem.

Radunia Stężyca – Hutnik Kraków, transmisja i stream online na żywo

W jaki więc sposób obejrzeć spotkanie Radunia Stężyca – Hutnik Kraków? Niestety w przypadku eWinner 2. Ligi, które to rozgrywki nie cieszą się aż taką popularnością co wyższe ligi, opcje są dość ograniczone. Meczu tego nie znajdziemy w formie streamu online, jednak możemy zainstalować na swoje urządzenie mobilne aplikację mobilną eWinner i zalogowawszy się na swoje konto, włączyć transmisję live z opisywanego starcia. Poniżej znajdziecie natomiast aktualne kursy bukmacherskie na tę rywalizację:

Gdzie oglądać Radunia Stężyca – Hutnik Kraków?

Wyżej wyjaśniłem, w jaki sposób zainstalować i obejrzeć na aplikacji mobilnej eWinner spotkanie Raduni Stężyca z Hutnikiem Kraków. Na dobrą sprawę będzie to jedyna legalna metoda, by śledzić poczynania piłkarzy w Stężycy. Zachęcam natomiast do zerknięcia na transmisje u polskich bukmacherów, gdzie to znajdziecie wiele innych, interesujących gier. Powodzenia i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze