Radomiak Radom – Widzew Łódź: kurs 150.00 na zwycięzcę meczu

Bonus 300 PLN na 1X2 w meczu Radomiak - Widzew

W sobotnie popołudnie odbędzie się pełna, ostatnia kolejka Ekstraklasy. Emocji z pewnością nie zabraknie, bowiem dalej nie wiadomo, kto zostanie mistrzem kraju, a także kto konkretnie spada. W jednym z meczów spotka się natomiast Radomiak z Widzewem i choć ich mecz nie wpłynie na losy tabeli, to z pewnością będzie ciekawy. To też dobra okazja dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze konta w Superbet. Bukmacher ten oferuj bowiem specjalną akcję promocyjną, o której więcej przeczytasz nieco niżej.

Superbet kurs 150,00 34. kolejka Ekstraklasy

Kurs 150.00 za wskazanie wyniku 1X2 w meczu Radomiak – Widzew od Superbet!

Przed nami ostatnia kolejka Ekstraklasy. Z rej okazji Superbet przygotował specjalną akcję dla nowych typerów. Na każdego, kto przejdzie przez rejestrację z kodem promocyjnym i spełni kilka wymogów operatora czeka bonus w wysokości 300 PLN. Wystarczy wskazać poprawny typ na wynik 1X2 w starciu Radomiaka z Widzewem. A jak prezentują się warunki opisanej akcji? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO na wynik 1X2 w meczu Radomiak – Widzew
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a kurs to przynajmniej 1.14
  6. Jeżeli wygrasz, otrzymasz dodatkowe 300 PLN bonusu!
Kupon na Radomiak - Superbet

Powyższy kupon to przykład, jak skorzystać z promocji w Superbet. Więcej informacji na temat bonusu i wymogów znajdziesz na stronie bukmachera, pod adresem https://superbet.pl/wiki/300-pln-za-ostatnie-kolejki-052024.

Zaloguj się aby dodawać komentarze