Radomiak Radom – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.11.2023

Erik Exposito wykonujący karny

Gdzie oglądać Radomiak Radom – Śląsk Wrocław? W poniedziałkowy wieczór na boisko w Radomiu wyjdą zawodnicy aktualnego lidera PKO BP Ekstraklasy! Starcie Radomiaka ze Śląskiem zapowiada się bardzo ciekawie i z perspektywy kibica na pewno warto będzie zobaczyć na żywo. A gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję w TV i stream online na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Radomiak Radom – Śląsk Wrocław na żywo w TV

Rywalizacja Radomiaka ze Śląskiem będzie ostatnim meczem 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy. W niej sporo elitarnych zespołów pogubiło punkty, zatem Wrocławianie będą mieli okazję nieco odskoczyć od reszty stawki! Radomiak na swoim terenie jest jednak bardzo groźny i przekreślać miejscowych nie można. Samo spotkanie zaplanowane zostało na poniedziałek, 27. listopada 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 19:00. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, to ta podobnie jak w przypadku wszystkich gier Ekstraklasy będzie dostępna – znajdziemy ją na kanale Canal+ Sport.

Kursy na zwycięstwo

Superbet
2.30
1
3.40
X
3.25
2
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Radomiak Radom – Śląsk Wrocław gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście kibice młodszego pokolenia generalnie wolą oglądać spotkania piłkarskie w Internecie i mecz Radomiaka ze Śląskiem również będzie dostępny w sieci. Jak już wiecie, spotkania Ekstraklasy pokazywane są przez operatora Canal+, który ma prawa transmisyjne do wszystkich gier naszej ligi. Na jego stronie internetowej, a zatem na Canal+ Online znajdziecie stream online właśnie z rywalizacji w Radomiu w jakości HD i z polskim komentarzem! Przy okazji skorzystać możecie z promocyjnej oferty, o której więcej poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Radomiak – Śląsk i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Radomiak Radom – Śląsk Wrocław?

Jak już pisałem, prawa transmisyjne do pokazywania meczów Ekstraklasy posiada w Polsce tylko i wyłącznie Canal+. Jeżeli dotychczas nie korzystaliście z usług tego operatora, to warto wykorzystać okazję i nabyć prawa do streamów online w promocyjnej cenie. Polecam w międzyczasie sprawdzić także transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie inne ciekawe mecze piłkarskie na żywo i za darmo. Wielu emocji i jak największych wrażeń podczas rywalizacji w Radomiu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze